KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK
Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Facebook   Instagram

slikcaU14: LTH Castings dvakrat uspešen v Mini Pokalu Spar, Domel začel z zmago
Selekciji LTH Castings U14 in Domel U14 sta v novo sezono krenili na najboljši možen način....   več...
slikcaU18: 42 točk Đorđeviča premalo za zmago nad Jeseničani
Selekcija LTH Castings U18 je odigrala drugo kvalifikacijsko srečanje za preboj v 1. SKL. Po zmagi...   več...


slikcaZmagovalci Superpokala v Škofji Loki so košarkarji Cedevite Olimpije
Košarkarji Cedevite Olimpije so zmagovalci Superpokala 2022. Ljubljanski košarkarji so v krstni...   več...
slikcaU18: 51 točk izjemnega Đorđeviča za zmago nad Šenčurjem, uspešen tudi Domel
Mladinski selekciji LTH Castings in Domel sta uspešno vstopili v novo sezono 2022/2023. Fantje so...   več...


slikcaCRAFT novi opremljevalec Košarkarskega kluba Škofja Loka
Košarkarski klub Škofja Loka bo v novo tekmovalno sezono krenil v novi preobleki. Nov uradni...   več...
slikcaTekme članov LTH Castings tudi na TV programih SportKlub in Šport TV
Košarkarska zveza Slovenije je objavila razpored tekmovanja v elitni slovenski ligi, Ligi Nova KBM....   več...


slikcaLTH Castings močnejši še za Emirja Topalbečirevića
Članska ekipa LTH Castingsa, ki bo v prihajajoči sezoni 2022/23 znova nastopala med slovensko...   več...
slikcaZa člansko ekipo LTH Castings tudi Đorđević in Malovčić
Škofjeloški LTH Castings s pripravami na novo sezono, v kateri bo znova član elitne slovenske...   več...


slikcaStefan Ristić verjame v svoj razvoj v Škofji Loki
LTH Castings v začetku avgusta sestavlja zadnje koščke svoje igralske sestavljanke za...   več...
slikcaMilašinović povratnik v dres LTH Castingsa
33-letni slovenski organizator igre Dejan Milašinović se vrača v poznano sredino. Po sedmih letih...   več...


slikcaV dresu LTH Castingsa še naprej tudi Tilen Jugovic
Škofjeloški LTH Castings nadaljuje s pospešeno sestavo igralskega kadra za sezono 2022/23, ko se...   več...
slikcaSiniša Bilić prva okrepitev LTH Castingsa za novo sezono
Po tem, ko so se v škofjeloškem klubu za nadaljnje sodelovanje že dogovorili s šesterico...   več...


slikcaNa Podnu bo za red pod obročema še naprej skrbel reprezentant Frelih
Po Grumu, Vršniku, Bošnjaku, Rodiću in Čibeju je 20-letni Nace Frelih šesti košarkar, na...   več...
slikcaMladinski reprezentant Čibej še naprej v dresu LTH Castingsa
20-letni branilec Matej Čibej, ki bo od 16. julija dalje zastopal barve Slovenije na mladinskem...   več...


slikcaRodić sprejel lahko odločitev in ostal pri LTH Castingsu
Škofjeloški LTH Castings še naprej pospešeno sestavlja ekipo, ki bo v prihodnji sezoni nastopala...   več...
slikcaŠkofjeločan Boris Bošnjak ostaja v matičnem klubu
29-letni Boris Bošnjak je tretji v vrsti košarkarjev, ki so obljubili nadaljnjo zvestobo LTH...   več...


slikcaFOTO: Uživali smo na Polycom poletnem košarkarskem taboru
Košarkarski klub Škofja Loka je v sodelovanju s KK Gorenja vas in ŠD Tabor Žiri organiziral...   več...
slikcaDominik Vršnik še sedmo sezono Ulitkar
Škofjeloški LTH Castings te dni pospešeno sestavlja ekipo, ki se bo v prihodnji sezoni borila v...   več...


slikcaLuka Grum ostaja kapetan LTH Castingsa
Škofjeloški LTH Castings, ki si je v pretekli sezoni z naslovom prvaka 2. SKL znova izboril mesto...   več...
slikcaMladi škofjeloški upi navdušili v Crikvenici
Naši mladi upi (roj. 2011 in mlajši) so v minulem vikendu le sodelovali na mednarodnem turnirju v...   več...


1  2  3  4  5  6  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 


Vpis v solo košarke
 
« Oktober 2022 »
Po To Sr Če Pe So Ne
26 27 28 29 30 1
alias ČLANI - LIGA NOVA KBM - 1.krog
Kdo:
LTH Castings : Ilirija
Kdaj: sobota, 01.10.2022 ob 18.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias  FANTJE U14 - 1. SKL SKUPINA 08 - 1. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 01.10.2022 ob 10.00
Kje: dvorana Medvode
    
alias DEKLETA U15 WABA Liga - 1. turnir
Kdo:
Domel : Trešnjevka 2009; Celje : Zagreb; Nagykanisza : Trešnjevka 2009; Domel : Zagreb
Kdaj: sobota, 01.10.2022 ob 10.00; 12.00; 14.00; 16.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
2
alias DEKLETA U20 1. SKL - 2. krog
Kdo:
Triglav : Domel
Kdaj: nedelja, 02.10.2022 ob 19.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U15 WABA Liga - 1. turnir
Kdo:
Celje : Nagykanizsa; Domel : Nagykanizsa
Kdaj: nedelja, 02.10.2022 ob 10.00; 12.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3 4 5 6 7 8
alias FANTJE U18 2. SKL SKUPINA J - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sobota, 08.10.2022 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA ZAHOD - 4. krog
Kdo:
Vipava : Domel
Kdaj: sobota, 08.10.2022 ob 13.30
Kje: dvorana OŠ D. Bajca, Vipava
    
alias FANTJE U14 MINI POKAL SPAR SKUPINA 04 - 2. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: sobota, 08.10.2022 ob 9.00
Kje: dvorana OŠ A. T. Linharta, Radovljica
    
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 06 - 3. krog
Kdo:
Triglav B : Domel
Kdaj: sobota, 08.10.2022 ob 9.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
9
alias DEKLETA U20 1. SKL - 3. krog
Kdo:
Domel : Akson Ilirija
Kdaj: nedelja, 09.10.2022 ob 14.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U16 1. SKL SKUPINA 10 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Radovljica
Kdaj: nedelja, 09.10.2022 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 05 - 2. krog
Kdo:
Domel : Akson Ilirija A
Kdaj: nedelja, 09.10.2022 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
10
alias ČLANI LIGA NOVA KBM - 2.krog
Kdo:
GGD Šenčur : LTH Castings
Kdaj: ponedeljek, 10.10.2022 ob 18.00
Kje: dvorana Šenčur
    
alias DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA ZAHOD - 3. krog
Kdo:
Domel : Derby Ježica A
Kdaj: ponedeljek, 10.10.2022 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
11 12
alias DEKLETA U14 Mini Pokal - 2. krog 1. tekma
Kdo:
Triglav A : Domel
Kdaj: sreda, 12.10.2022 ob 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
13 14
alias ČLANI LIGA NOVA KBM - 3.krog
Kdo:
Helios Suns : LTH Castings
Kdaj: petek, 14.10.2022 ob 20.00
Kje: dvorana Domžale
    
15
alias  FANTJE U18 - 2. SKL SKUPINA J - 2. krog
Kdo:
Slovan B : LTH Castings
Kdaj: sobota, 15.10.2022 ob 00.00
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
alias  FANTJE U14 - 1. SKL SKUPINA 08 - 2. krog
Kdo:
Gorenja vas : LTH Castings
Kdaj: sobota, 15.10.2022 ob 10.00
Kje: dvorana Gorenja vas
    
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 06 - 4. krog
Kdo:
Kranjska G. - Jesenice : Domel
Kdaj: sobota, 15.10.2022 ob 14.00
Kje: dvorana OŠ P. Voranc, Jesenice
    
16
alias FANTJE U20 1. SKL SKUPINA 4A - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : kvalifikant
Kdaj: nedelja, 16.10.2022 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U20 1. SKL - 4. krog
Kdo:
Derby Ježica : Domel
Kdaj: nedelja, 16.10.2022 ob 15.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias  FANTJE U16 - 1. SKL SKUPINA 10 - 2. krog
Kdo:
Jesenice : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 16.10.2022 ob 00.00
Kje: dvorana OŠ P. Voranc, Jesenice
    
17 18
alias POKAL SPAR - 2. krog - 1. tekma
Kdo:
: LTH Castings
Kdaj: torek, 18.10.2022 ob 00.00
Kje: dvorana
    
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 06 - 5. krog
Kdo:
Derby Ježica A : Domel
Kdaj: torek, 18.10.2022 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ Mirana Jarca, Ljubljana
    
19 20 21 22
alias ČLANI LIGA NOVA KBM - 4.krog
Kdo:
Terme Olimia : LTH Castings
Kdaj: sobota, 22.10.2022 ob 00.00
Kje: dvorana Početrtek
    
alias FANTJE U18 2. SKL SKUPINA J - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Radovljica
Kdaj: sobota, 22.10.2022 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA ZAHOD - 6. krog
Kdo:
Domel : Cerknica
Kdaj: sobota, 22.10.2022 ob 13.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U14 1. SKL SKUPINA 08 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče Kranj 2009
Kdaj: sobota, 22.10.2022 ob 09.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 06 - 2. krog
Kdo:
Domel : Derby Ježica A
Kdaj: sobota, 22.10.2022 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
23
alias FANTJE U20 1. SKL SKUPINA 4A - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : GDD Šenčur
Kdaj: nedelja, 23.10.2022 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U20 1. SKL - 5. krog
Kdo:
Domel : VBO Maribor
Kdaj: nedelja, 09.10.2022 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U16 1. SKL SKUPINA 10 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 23.10.2022 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 05 - 5. krog
Kdo:
Akson Ilirija A : Domel
Kdaj: nedelja, 23.10.2022 ob 00.00
Kje: dvorana Gimnazija, Bežigrad
    
24 25
alias POKAL SPAR - 2. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings :
Kdaj: torek, 25.10.2022 ob 19.15
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
26 27 28 29
alias  FANTJE U18 - 2. SKL SKUPINA J - 4. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 29.10.2022 ob 10.00
Kje: dvorana Medvode
    
alias FANTJE U14 1. SKL SKUPINA 08 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sobota, 29.10.2022 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 06 - 6. krog
Kdo:
Domel : Triglav B
Kdaj: sobota, 01.10.2022 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
30
alias  FANTJE U20 - 1. SKL SKUPINA 4A - 3. krog
Kdo:
kvalifikant : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 30.10.2022 ob 00.00
Kje: dvorana
    
alias  FANTJE U16 - 1. SKL SKUPINA 10 - 4. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 30.10.2022 ob 00.00
Kje: dvorana
    
31
alias ČLANI - LIGA NOVA KBM - 5.krog
Kdo:
LTH Castings : Hopsi Suns
Kdaj: ponedeljek, 31.10.2022 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
1 2 3 4 5 6

 
Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Difa Craft Obcina Bohler Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji