KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK

Dekleta U18 in U20 "Domel"


SESTAVA EKIPE

Ekipa U20

 ime in priimek
Anamarija Andreuzi
Kiara Goršič
Manca Hrvatin
Maja Jarc
Romana Jelenc
Iva Kajba
Nika Kralj
Nina Kristan
Manca Levstek
Elin Malavašič
Ana Mali
Tia Pelikan
Jana Pfajfar
Lejla Selimovič
Neja Štojs
Neža Štojs
 trenerka: Klavdija Oblak


Ekipa U18

 ime in priimek
Anamarija Andreuzi
Maja Jarc
Romana Jelenc
Iva Kajba
Zala Kajba
Ajda Kržišnik
Elin Malavašič
Ana Mali
Eli Mrak
Jana Pfajfar
Lejla Selimovič
Neža Štojs
Zala Strel
 trenerka: Klavdija Oblak

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
torek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 19.45 - 21.15 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

Dekleta U16 "Domel"

 

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Anamarija Andreuzi
Romana Jelenc
Alanija Jenko
Lejla Jesenko
Zala Kajba
Tija Kisovec
Ajda Kržišnik
Ema Kržišnik
Hana Kunc
Lara Barbara Livk
Elin Malavašič
Ana Mali
Zala Mali
Eli Mrak
Tina Novak
Anja Peternel
Lejla Selimovič
Manca Šmid
Tijana Stojanova
Zala Strel
 trenerka: Klavdija Oblak
 pom. trenerke: Jasmina Zalar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
torek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.15 - 19.45 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

ml

Dekleta U14 "Domel"

 

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Janja Frlic
Gabrijela Gogić
Alanija Jenko
Lejla Jesenko
Iva Jesenko
Tija Kisovec
Anamarija Klemenčič
Milica Knežević
Ema Kržišniki
Hana Kunc
Lara Barbara Livk
Zala Mali
Zoja Mazzini
Nika Mravlje
Sara Podjed
Manca Šmid
Tijana Stojanova
Meta Zakotnik
 trenerka: Klavdija Oblak
 pom. trenerke: Jasmina Zalar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 16.45 - 18.00 OŠ Cvetka Golarja
torek 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 16.45 - 18.00 OŠ Cvetka Golarja

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

ml

Dekleta U12 "Domel"


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Laura Anastasovska
Živa Dolenec
Iva Jesenko
Lejla Jesenko
Hana Kunc
Zoja Mazzini
Ndalesa Mazreku
Nika Mravlje
Sara Podjed
Živa Pfajfar
Meta Zakotnik
Stella Zovko
 trenerka: Jasmina Zalar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 15.30 - 16.45 OŠ Cvetka Golarja





ml

Dekleta U10 "Domel"


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
 
 trenerka: Klavdija Oblak

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 15.30 - 16.45 OŠ Cvetka Golarja

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Difa Craft Obcina Bohler Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji