KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK

Člani LTH Castings


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek

 

 trener:
 pom. trenerja:
 

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

LTH Castings U20


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Hafner Leon
Brovč Patrik
Kajba Jakob
Misson Urban
Peternelj Matej
Rihtaršič Miha
Šubic Luka
Malovčič Tilen
 trener: Peter Hartman
T: 040 650 887
E: hartman.peter@siol.net

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - cela dvorana
torek 19.30 - 21.00 OŠ Škofja Loka - Mesto
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - cela dvorana

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

LTH Castings U18


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Ažbe Matevž
Dolenc Gal
Đorđević Luka
Rakovec Domen
Stare Erazem
Bavdaž Nejc
Čadež Gašper
Perčič Ožbej
Zupanc Mark
Mrak Tilen
 trener: Peter Hartman
T: 040 650 887
E: hartman.peter@siol.net

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - cela dvorana
torek 19.30 - 21.00 OŠ Škofja Loka - Mesto
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - cela dvorana

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

LTH Castings U16


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Košir Jakob
Livk Patrik
Lubajnšek Ožbej
Maček Marko
Potočnik Luka
Zakotnik Tine
Bečić Leo
Milkovič Jan
Vodopivec Gal
Dolinar Matevž
Malovčič Tin
Jokič Nikolaj
Ožegovič Benjamin
Stojanov Tristan
Todorovič Vuk
Benedičič Benjamin
Žargi Domen
Sep Anže
 trener: Siniša Banović
T: 040 979 205
E: kk.skloka@gmail.com

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 17.45 - 19.15 ŠD Trata - 2/3 dvorane
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.15 - 19.45 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj



ml1

LTH Castings U14


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Kozmelj Drejc
Beričič Primož
Avguštin Jernej
Habjan Leon
Rešek Timotej
Stojanov Dorjan
Šparovec Jurij
Maver Nace
Rostan Strah Žan
Jelenc Peter
Lubajnšek Voranc
Zupanc Blaž
Lendero Kovič Nik
Nastran Janez
Petrovič Mladen
Jokić Aleksej
Prodan David
Pokorn Tine
Ristov Stojan
Pintar Lovro
Snedec Peter Mai
 trener: Siniša Banović
T: 040 979 205
E: kk.skloka@gmail.com

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 16.30 - 17.45 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 16.30 - 18.00 OŠ Jela Janežiča






ml1

LTH Castings U12


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Blažič Val
Grebenc Luka
Kozjek Anže
Šmid Matic
Bardak Nikola
Radinja Arnuš Bine
Čerin Tim
Ćumurdžić Patrik
Drašler Anže
Hostnik Jakob
Jelovčan Nik
Košir Filip
Naglič Žiga
Peca Nikola
Prodan Gal
Turščak Gal
Vižitin Pušnik Patrik
Butinar Jakob
Božnar Val
Strnad Jan
 trener: Matevž Bertoncelj
T: 040 596 276
E: m.bertoncelj@gmail.com

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 15.15 - 16.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 15.45 - 17.00 OŠ Škofja Loka - Mesto
petek 16.10 - 17.25 OŠ Cvetka Golarja






ml1

LTH Castings U10


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Justin Ožbej
Molan Dečman Jaka
Novakovič Nikola
Rutar Bor
Mrak Nejc
Hartman Tilen
Janjetovič Filip
Platiša Rok
Rupnik Niko
 trener: Tomaž Dolinar
T: 041 454 284
E: tomaz2.dolinar@gmail.com

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 15.15 - 16.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 15.45 - 17.00 OŠ Škofja Loka - Mesto




Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Peak Obcina Bohler Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji