Člani LTH Castings
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
#4 Luka Lampret
#5 Kendall Robinson
#6 Tilen Jugovic
#7 Stefan Ristić
#8 Nace Frelih
#9 Luka Filipič
#10 Elvis Kerić
#11 Siniša Bilić (C)
#12 Matej Rojc
#13 Luka Rudović
#14 Ožbej Perčič
#15 CJ White
# Tilen Žargi
# Erazem Stare |
trener: Luka Bassin
pom. trenerja: Igor Dolenc |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
ponedeljek |
20.15 - 22.00 |
ŠD Poden |
torek |
19.30 - 21.30 |
ŠD Trata |
sreda |
18.45 - 20.15 |
ŠD Poden |
četrtek |
20.00 - 21.30 |
ŠD Poden |
petek |
20.15 - 21.45 |
ŠD Poden |
spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na
voljo tukaj
LTH Castings U20
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
Matevž Ažbe
Ožbej Krek
Patrik Brovč
Jakob Kajba
Urban Misson
Gal Dolenc
Luka Đorđević
Tilen Žargi
Erazem Stare
Gašper Čadež
Ožbej Perčič
Nejc Bavdaž
Tine Zakotnik
Luka Potočnik
Luka Lampret |
trener: |
Peter Hartman
T: 040 650 887
E: hartman.peter@siol.net |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
ponedeljek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
torek |
18.00 - 19.30 |
OŠ Škofja Loka - Mesto |
sreda |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
četrtek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
petek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na
voljo tukaj
LTH Castings U18
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
Ožbej Krek
Nejc Bavdaž
Gašper Čadež
Ožbej Perčič
Tilen Mrak
Leo Bečić
Jakob Košir
Patrik Stanislav
Livk
Ožbej Lubajnšek
Marko Maček
Luka Potočnik
Tine Zakotnik
Tin Malovčić
Jan Milković |
trener: |
Peter Hartman
T: 040 650 887
E: hartman.peter@siol.net |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
ponedeljek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
torek |
18.00 - 19.30 |
OŠ Škofja Loka - Mesto |
sreda |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
četrtek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
petek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na
voljo tukaj
LTH Castings U16
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
Matevž Dolinar
Tin Malovčić
Benjamin Benedičič
Nikolaj Jokić
Domen Žargi
Anže Sep
Jure Bavdaž
Primož Beričič
Leon Habjan
Lovro Košenina
Nace Maver
Timotej Rešek
Dorjan Stojanov
Jurij Šparovec
Peter Jelenc
Jaka Kalamar
Jakob Kokalj
Voranc Kržišnik
Jakob Košir |
trener: |
Matevž Bertoncelj
T: 040 596 276
E: m.bertoncelj6@gmail.com |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
ponedeljek |
15.30 - 17.00 |
ŠD Trata - telesna priprava |
torek |
19.30 - 21.00 |
OŠ Škofja Loka - Mesto |
sreda |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
petek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na
voljo tukaj
LTH Castings U14 A
slika v pripravi...
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
Erazem Demšar
Peter Jelenc
Aleksej Jokić
Nik Kovič
Lendero Voranc
Lovro Lubajnšek
Bine Perčič
Lovro Pintar
Blaž Zupanc
Val Blažič
Tine Bogataj
Tim Čerin
Anej Fojkar
Luka Grebenc
Tibor Jurić
Matic Šmid
Bine Radinja
Arnuš
Nikola Bardak |
trener: |
Matevž Bertoncelj
T: 040 596 276
E: m.bertoncelj6@gmail.com |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
ponedeljek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
torek |
16.30 - 18.00 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
četrtek |
18.00 - 19.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
petek |
15.00 - 16.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na
voljo tukaj
LTH Castings U14 B
slika v pripravi...
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
|
trener: |
Pia Tonja |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
ponedeljek |
15.00 - 16.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
četrtek |
15.30 - 16.45 |
OŠ Cvetka Golarja |
LTH Castings U12 A
slika v pripravi...
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
|
trener: |
Franci Mezek |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
torek |
16.30 - 18.00 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
sreda |
15.45 - 17.00 |
OŠ Škofja Loka - Mesto |
petek |
16.30 - 18.00 |
OŠ Jela Janežiča |
LTH Castings U12 B
slika v pripravi...
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
|
trener: |
Tomaž Dolinar |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
torek |
15.00 - 16.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |
petek |
15.45 - 17.00 |
OŠ Škofja Loka - Mesto |
LTH Castings U10
SESTAVA EKIPE
ime in priimek |
|
trener: |
Matevž Bertoncelj |
Urnik treningov: |
dan |
ura |
dvorana |
sreda |
15.00 - 16.30 |
ŠD Trata - 1/3 dvorane |