slikcaŠe v deveto so v jesenskem delu sezone Loške mlajše pionirke poskrbele za veselje v naši ekipi.
Mlajše pionirke, 27.10.2007, 9.krog

KK ODEJA A KED : KK TRBOVLJE 72:41 (29:10, 6:18, 37:13)

Strelke:
KK ODEJA A 72 (8:19)
Čadež, Kopač 11 (1:1), Hafner 14, Frlic 8 (0:2), Potočnik 4, Guzelj 2 (0:4), Dumenčič 17 (3:4), Bošnjak 14 (2:6), Hafner, Mezek K., Mezek L., Dolenc 2 (2:2)

KK TRBOVLJE 41 (3:10)
Murn, Zemunovič 10, Podgoršek, Amon (0:2), Milovšek 8 (0:3), Koncilija 2, Stubičar, Matko 7 (1:2), Kovačič 8 (0:1), Zidar 2, Čančar 4 (2:2), Gačnik

Začetno tremo domačih igralk sta premagali Maja in Eva, ki sta skoraj sami poskrbeli za rezultat 13:2, z Mancino pomočjo pa je razlika ob koncu prve tretjine znašala visokih 19 točk (19:10). Tako visoka razlika pa je v glavah druge petorke prebudila ležernost in delni rezultat 2:8 po 5 minutah tekme je bil rpavi šok. Po minuti odmora so se domače igralke zbrale, a le za tri minute. Zadnji dve minuti sta zopet z delnim izidom 0:10 pripadli gostjam. Tako je razlika 19 točk splahnela na »nizkih« 7 in negotovost pred odločilno tretjina je prihajala v dvorano OŠ Mesto. A izkušena trojica Hafner-Dumenčič-Bošnjak je v prvih šestih minutah zadnje tretjine poskrbela za delni rezultat 20:4 in razblinila vse dvome o zmagovalcu. Omenjena trojica je bila tako tudi najbolje strelsko razpoložena, pridno pa sta jim sledili Manca F. In Eva.

Komentar trenerja Fijavž Borut: »Z igro v prvi in tretji tretjini sem zelo zadovoljen, žal pa v drugi tretjini ni vse steklo kot bi moralo in gostje so nas skoraj ujele. Imamo še precej rezerv, predvsem v Jerci, ki na treningih kaže izredne predstave in upamo lahko, da ji bo tudi na tekmah začelo »letet«. Sedaj moramo poskrbeti za sanacijo poškodb gležnjev in hrbta, tako da bomo do zaključnega turnirja zdravi kot dren!«

Daša je bila tokrat strelsko najbolj razpoložena...
...medtem, ko je Maja kraljevala v obeh raketah!