+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke uspešne tudi v četrto.
slikcaV nedeljo dopoldne je na OŠ Mesto našim igralkam priznala premoč ekipa Panter Šentvid iz Ljubljane. Ločanke so bile boljše z rezultatom 72:38.
Pionirke, 7.krog, 21.10.2007
KK ODEJA KED : ŽKD KED PANTER ŠENTVID 72:38 (16:11, 13:8, 29:5, 14:14)

KK ODEJA KED: 72/2x3/(6:16)
Homec 3/1x3/, Tušek 15/1x3/(0:2), Hafner 12, Šmid 4 (0:2), Lazar 2, Kreačič 10 (2:4), Dumenčič 2 (0:4), Bogataj 10, Jereb 10 (2:2), Stanonik 2 (2:2), Mlinar 2

ŽKD KD PANTER ŠENTVID: 38 /2x3/(2:10)
Šeme K 10/1x3/(1:6), Korent-Pečjak 2 (0:2), Kosec 7 /1x3/, Pezdirc 3(1:2), Trampuš, Zogovič 2, Lederer 2, Vrhunec, Stojič 12

Pionirke so v nedeljo na spolzkih tleh dvorane OŠ Mesto z nepričakovano razliko premagale gostje iz Ljubljane. Prvi polčas je minil v nekakšnem preizkušanju nasprotnika, saj se domača ekipa nikakor ni mogla razigrati. V tem delu je naveza Ivana-Eva-Anja dosegla 27 točk, ter tako na odmor popeljala domačo ekipo z vodstvom 10 točk (29:19). V tretji četrtini pa sta na plin stopili najmlajša Manca in Kim, ki sta v tem delu tekme dosegli skupaj 20 točk. V obrambi sta s pomočjo Alenke, Ivane in Eve skoraj popolnoma zaustavile nasprotno ekipo. Tako je razlika s trojko Ajde ob koncu 3. četrtine narasla na 34 točk. V zadnji četrtini so priložnost dobile igralke, ki še nimajo toliko izkušenj, Eva in Neža, a po prikazani predstavi se ni za bati, da ne bodo kmalu ujele korak z ostalimi. Neža, debitantka v ekipi, je po tekmi doživela krst: soigralke so skupaj s slavljenko Anjo odnesle pod tuš.

Izjava trenerja Odeje Boruta Fijavža: »Zelo sem zadovoljen s predstavo v drugem polčasu. Prvi polčas smo malo tipali nasprotnika, mogoče so dekleta imele tudi kanček preveč rešpekta. V drugem polčasu pa smo z agresivno obrambo najmlajše Mance in Eve prišli do nekaj hitrih protinapadov ter tako prelomili tekmo. Zopet veseli dejstvo, da je 5 igralk doseglo 10 ali več točk. Dekletom čestitam za zmago in borbenost, starše pa vabim v nedeljo ob 10h na tekmo proti Sežani.«