+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje priznale premoč nasprotnicam iz Ljubljane.
slikcaLočanke izgubile proti ljubljanski Iliriji 61:81 ter si tako zminimalizirale možnosti za preboj med TOP 8.
Kadetinje, 3. krog, 17.10.2007

KK ODEJA KED : ŽKD ILIRIJA 61:81 (6:15, 15:29, 22:18, 18:19)

Strelke:
KK ODEJA 61 /1x3/(8:16)
Homec, Tušek 5(1:2), Jesenko, Primožič 5(1:2), Jereb, Dolens 7(1:2), Bogataj 2, Istenič 16 (2:2), Šiberle 24 /1x3/(3:8), Stanonik, Kreačič, Šmid

ŽKD ILIRIJA 81/1x3/(16:24)
Zalar 31 (7:8), Mučič 18 (4:5), Medič 13 (3:4), Šeme M. 6 (0:3), Koces 5 /1x3/, Šeme K. 4 (2:4), Zgonc 4

Slaba obramba domačih in razigrana Zalar na drugi strani sta glavna vzroka za visok poraz. Ločanke nikakor niso uspele s skupnimi močmi ustaviti prodorne Zalar, ki je že v prvem polčasu dosegla 22 točk ter tako praktično sama ob polčasu popeljala gostje do vodstva 23 točk. Tekma je bila tako praktično odločena, a se Ločanke niso predale. Pohvaliti jih gre za predstavo v drugem polčasu, ki so ga dobile za 3 točke, a prednost gostij iz prvega dela tekme previsoka. Domače so tokrat klonile v ekipni obrambi, saj niso kvalitetno zapirale trapeza in dovoljevale, da so se nasprotnice »sprehajale« do koša.
Vsaka tekma je šola, in upajmo da bodo naše igralke na naslednji tekmi popravile te napake.

Komentar trenerja domačih Boruta Fijavža: »Tekmo smo izgubili v prvem polčasu, ko je bilo spoštovanje do Zalar na tolikšni ravni, da se je lahko razigrala. Svojim puncam zamerim samo to, da se niso bolj potrudile zaustaviti njene prodore. Ne morem se spomniti niti enega njenega zadetega meta izven trapeza. Takšne napake se nam ne smejo dogajati. Za igro v napadu gre pohvaliti Kajo, ki bi tako razigrana lahko prevzela nase še kaj več odgovornosti, ter Nino in mlado Ivano. Nič še ni izgubljenega, verjamem da z dobrim delom v naslednjem mesecu dni lahko to razliko v gosteh nadoknadimo ter ostanemo v borbi za TOP8.«

Kaja je bila tokrat strelsko zelo razpoložena!