Starejše pionirke v zadnjih dveh krogih dvakrat visoko slavile!
slikcaStarejše pionirke slavile drugič in tretjič v svoji konkurenci! Prejšnjo nedeljo so doma z veliko razliko odpravile Črnomelj, to nedeljo pa so še bolje odigrale v Postojni!
Starejše pionirke, 5. krog, 7.12.2007

KK ODEJA KED : ŽKK ČRNOMELJ 81:26 (17:5, 21:9, 22:6, 21:6)

Strele: Homec 2, Tušek 16 (2:3), Hafner 6, Šmid 2, Čadež 7 (1:2), Kreačič 13/1x3/, Dumenčič 6, Bogataj 8 (0:2), Jereb 9 (1:2), Stanonik 2, Mlinar 4, Bošnjak 6 (2:4)

Tekmo so naša dekleta vzele skrajno resno in že v prvem polčasu določile zmagovalca, saj je bilo ob koncu druge četrtine visokih 24 točk prednosti. Prednost je nastala predvsem kot posledica trde obrambe in hitrih protinapadov, iz katerih so naše igralke z lahkoto zadevale. V drugem polčasu se je razigrala Ivana, ki je z nekaj lepimi meti iz razdalje poskrbela za to, da je naša igra bila bolj raznovrstna. Med mlajšimi igralkami, ki so odigrale celotno zadnjo četrtino, se je najbolj izkazala Jery, ki je dosegla 7 točk, pridno pa so ji s po 6-imi sledile Maja, Daša in Manca.

Komentar trenerja Boruta Fijavža: »Vidi se, da so dekleta v tem mesecu in pol naredila velik korak naprej in ujela res dobro formo. Vesel sem, da se je strelsko razigrala Ivana ter, da so najmlajše tako dobro odigrale zadnjih 10 minut. Dekletom čestitke!

Starejše pionirke, 6.krog, 14.12.2007

NESO LHKE : KK ODEJA KED 26 : 95 (4:24, 2:22, 13:18, 7:31)

Strelke: Homec 2, Tušek 2, Šmid 2, Kreačič 18 (4:8), Dumenčič 9 (1:2), Bogataj 14 (2:3), Jereb 1 (1:2), Stanonik 26/1x3/(5:6), Mlinar 21 (1:6)

Ločanke so tekmo odprle z neverjetnim izidom 0:22, ter že v prvi četrtini pokazale da z njimi na tej tekmi ne bo šale. Tudi v drugi četrtini so naše nadaljevale v podobnem ritmu, ter na odmor odšle z razliko 40 točk. Žal pa je imela visoka zmaga precej grenak priokus zaradi precejšnjega števila poškodb naših igralk (Ivana, Anja, Ajda). Ob odsotnosti poškodovanih igralk sta se razigrali Tinky in Alenka, ki sta skupaj dosegli kar 47 točk, pridno pa jima je sledila tudi Kim z 18-imi.

Komentar trenerja KK ODEJA KED, Boruta Fijavž: »Tekma je minila v znamenju velikega števila tehničnih napak domačega moštva ter žal, naših poškodb. Upam da se bomo v tem tednu uspeli sestaviti toliko, da bomo že naslednji vikend lahko v kompletu odigrali težko tekmo proti ekipi Ilirje. Zopet pa se je pokazala naša dolga klop, saj sta Tinky in Alenka zelo dobro izkoristili visoko minutažo. Pohvalil bi vse igralke, predvsem za prikazano igro v prvih 20 minutah ter za resen pristop v drugih 20 minutah, čeprav vemo, da je ob tako visoki prednosti najtežje držati koncentracijo na visokem nivoju. Dekletom čestitam za zmago, starše pa vabim naslednjo nedeljo ob 10:00 v telovadnico OŠ Mesto!«

Tinkara Mlinar je bila to tekmo zares razigrana...
...prav tako pa tudi Alenka, ki je svojo "trico" posvetila bolni Maji!