+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje slavile na prvi letošnji tekmi!
slikcaV soboto dopoldne so kadetinje Odeje gostile ekipo Jesenic in svoje delo opravile z odliko. Zmagale so namreč z visoko razliko.
Kadetinje, 1.krog, 29.9.2007

KK ODEJA : KK Jesenice 69 : 29 (18:7, 19:2, 18:11, 14:9)

Strelke:
KK OEJA: Homec 2 (4:2), Tušek 3 (2:1), Primožič 23 (1T, 6:4), Jereb 7(2:0), Dolenc 3(1:1), Bogataj 4, Istenič 7 (1:1), Šiberle 8, Stanonik, Kreačič 12(1T, 2:1)

KK Jesenice: Huseinbašič 25(2T, 9:5), Jakopič 2, Selimanovič 2

Po uvednem preizkušanju nasprotnika in premagovanju začetne treme na, za nekatere igralke prvi kadetski tekmi v življenju, so se Ločanke sprostile in v 2. četrtini zaigrale tako kot znajo. V prvem polčasu je bila zelo razigrana hitra Tara, ki je v tem delu od svojih skupaj 23 točk dosegla 15 točk, obenem pa odigrala super obrambo na gostujoči najboljši napadalki Huseinbašič, ki je do polčasa dosegla vsega 6 točk. Večino teh točk je dosegla iz hitrih protinapadov, ki so bili posledica dobrega skoka in lepih podaj Kaje. Izkazale so se prav vse domače igralke, prednost pa je po 3. četrtinah znašala 35 točk, tako da si je lahko trener domače ekipe privoščil, da je prva peterka zadnjih 10 minut opazovala svoje mlajše soigralke s klopi. Te so svoje delo opravile zelo korektno.