+386 59 935 619

03128-1000010043

Mlajše pionirke KK ODEJA A do nove zmage.
slikcaDomača dekleta po drugi tekmi še vedno nadaljujejo z nizom zmag. Tokrat je bilo gostovanje neugodno za dekleta iz ŽKK Domžale.
KK ODEJA : ŽKK DOMŽALE 54:33 (14:7, 23:9, 17:17)

Strelke:
KK Odeja: Čadež J. 7(6:1), Mezek, Hafner M. 10(5:4), Hafner P. 2, Potočnik 4, Džakovič 2, Dumenčič 9(2:1), Bošnjak 12, Guzelj 2, Frlic 4, Čadež D. 2

ŽKK DOMŽALE:
Anžič 2, Ajkič 8(2:2), Kus 9(6:0, 1 trojka), Grošelj, Veladžič L. 2, Veladžič S. 7(2:1), Rošič 3(4:3), Jašovič, Bohnec, Valjavec 2

Ločanke so tekmo v glavnem začele dobro, kolektivno(med strelke se je zapisalo vseh 5 igralk na igrišču) in tako končale prvo tretjino z rezultatom 14:7 v svojo korist. Največjo razliko(21 točk) so domačinke dosegle ob koncu prvega polčasa, predvsem po zaslugi Mance Hafner, ki je vseh svojih 10 točk dosegla v drugi tretjini. V zadnji tretjini je koncentracija Ločank v obrambi padla, gostujoče igralke so lažje prihajale do metov na koš in tako v zadnjih 10ih minutah dosegle kar 17 točk. Ravno toliko so jih dosegle tudi domače igralke in tako končale tekmo z rezultatom 54:33.

Kometar trenerke Eve Rešek: "Nove zmage sem seveda vesela, vendar izgubi ves pomen ob slabem pristopu nekaterih ključnih igralk. Borbena igra ne sme biti nikoli vprašanje, na glede na to za kakšno tekmo gre."