+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke četrtič slavile... ...tokrat v Ajdovščini!
slikcaŽe na prvi tekmi v Škofji Loki so naše igralke dale vedeti nasprotnicam iz Ajdovščine, da jih nimajo namena "cartat"...tako kot tedaj, so tudi to nedeljo slavile z visoko razliko.
Strelke:
KK Ajdovščina : KK Odeja 26:99

Homec 12, Tušek 6, Hafner 6, Čadež 16, Kreačič 12(3:0), Dumenčič 5(4:1) , Bogataj 8(2:0), Jereb 10(2:0), Stanonik 2, Bošnjak 20.

Škofjeloške igralke so, tokrat zaradi odsotnosti trenerja pod vodstvom trenerke Eve Rešek, že na začetku tekme pokazale pravi pristop, začele s hitro igro z veliko protinapadi in kolektivno v obrambi. Odraz tega je bil tudi delni izid po prvih petih minutah igre, semafor je kazal 0:14. Domače igralke so se po uvodnem šoku zbrale in do konca četrtine, ki se je končala z izidom 5:28, dosegle 5 točk. Druga četrtina je bila Ä…e vedno v znamenju gostij iz Škofje Loke, ki so koše dosegale iz s hitrimi protinapadi, domačinke pa so le s težavo prihajale do metov na koš. V drugem polčasu se je prednost naših le še povečevala in ob koncu tekme znašala kar 73 točk(99:26)! Odlično delo v obrambi je opravila kapetanka Eva Jereb, ki je v 1. in 3. četrtini izvrstno zaustavila najnevarnejšo domačo igralko Žvanutovo pri 4 točkah(od skupno 14). V napadu so se tokrat najbolj izkazale Čadež(16) in Kreačič(12) v hitrih protinapadih in Bošnjak(20) z igro po košem.

Izjava trenerke Eve Rešek: "Vesela sem, da so punce tekmo začele maksimalno in tak ritem držale vse do konca, ne glede na to katerih 5 je bilo na igrišču. Odlično je delovala kolektivno obramba, razultat katere so bili vsi hitri protinapadi. Glede pristopa tako ob, kot na igrišču lahko punce le pohvalim, edina stvar potrebna popravka pa so bili tokrat prosti meti (13:1(!))."

To nedeljo pa že pričakujemo povratno tekmo z vodilno ekipo skupine, HIT Kranjska Gora.