+386 59 935 619

03128-1000010043

V goste našim puncam je prišla ekipa Ilrije iz Ljubljane.
slikcaV soboto je na OŠ Mesto odigrana prijateljska tekma. Tukaj si lahko preberete
Prijateljska tekma starejše pionirke 1995, 25.4.2009

KK Odeja Ked: Žkd Ilirija 82:67 (22:9, 20:10, 12:20, 14:11, 14:17).

V soboto zjutraj so naše punce odigrale prijateljsko tekmo proti ekipi ljubljanske Ilrije. Trenerja sta se dogovorila, da bo tekma razdeljena na pet delov in ne štiri kot ponavadi. Tako so priložnost dobile vse igralke. V prvi četrtini oz. petini sta se udarili obe prvi postavi Ločanke so hitro povedle z 8:2 ter nato 12:4. Nato nekaj minut igra ni stekla, a se je v zadnjih dveh minutah razigrala Maja in Ločanke so povedle 22:9. V drugi petini so na parket stopile mlajše igralke. Loka je začela z lepim košem Alme, a so na drugi strani Ilirijanke odgovorile s prostimi meti. Zadnjih 5 minut tega dela so naše punce stisnile v obrambi in naredile delni izid 12:0 ter povišale vodstvo na 23 točk (42:19). Tretja petina je zopet pripadla prvim postavam. Ločanke se nikakor niso uspele zbrati pri lahkih zaključkih, medtem ko so na drugi strani gostje lepo zadevale in razlika se je stopila (54:39). Četrta petina mlajših punc je minila v razgibani igri z veliko skoki in hitrimi protinapadi, v katerih so se Ločanke znašle malce bolje kot gostje. V zadnji petini pa so na parket še enkrat stopile starejše punce in tekmo mirno pripeljale do konca.

Naša ekipa starejših pionirk letnika 1995 in mlajše.
Naše ime je Loka. Škofja Loka. Odeja Škofja Loka.