Dekleta U19 "Domel"


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Zoja Čadež
Kiara Goršič
Manca Hrvatin
Nika Kralj
Nina Kristan
Blagica Nedović
Neja Štojs
Neža Štojc
Saša Tomažič
 trenerka: Klavdija Oblak

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 17.25 - 18.40 OŠ Cvetka Golarja
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 19.45 - 21.15 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

Dekleta U17 "Domel"


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Anamarija Andreuzi
Kiara Goršič
Manca Hrvatin
Romana Jelenc
Iva Kajba
Nika Kralj
Nina Kristan
Elin Malavašič
Ana Mali
Blagica Nedović
Jana Pfajfar
Špela Pjajfar
Klara Potočnik
Neža Štojs
 trenerka: Klavdija Oblak

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 17.25 - 18.40 OŠ Cvetka Golarja
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 19.45 - 21.15 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

 

Dekleta U15 "Domel"

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Anamarija Andreuzi
Marija Ažbe
Romana Jelenc
Alanija Jenko
Lara Barbara Livk
Iva Kajba
Zala Kajba
Tija Kisovec
Milica Knežević
Ajda Kržišnik
Ema Kržišnik
Elin Malavašič
Ana Mali
Zala Mali
Lana Mlinar
Eli Mrak
Sara Naglič
Anja Peternel
Ema Pfajfar
Jana Pfajfar
Špela Pfajfar
Klara Potočnik
Zala Strel
Ema Šarić
Tisa Šifrar
 trenerka: Klavdija Oblak
 pom. trenerke: Jasmina Zalar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 16.10 - 17.25 OŠ Cvetka Golarja
torek 17.00 - 18.30 ŠD Žiri
sreda 16.00 - 17.30 ŠD Gorenja vas
petek 17.00 - 18.30 ŠD Gorenja vas

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

ml

Dekleta U13 "Domel"

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Laura Anastanovska
Marija Ažbe
Alanija Jenko
Iva Jesenko
Lejla Jesenko
Zala Kajba
Tija Kisovec
Milica Knežević
Ajda Kržišnik
Ema Kržišnik
Hana Kunc
Lara Barbara Livk
Zala Mali
Zoja Mazzini
Ndalesa Mazreku
Lana Mlinar
Eli Mrak
Nika Mravlje
Sara Naglič
Ema Pfajfar
Živa Pfajfar
Anja Peternel
Sara Podjed
Zala Strel
Ema Šarić
Tisa Šifrar
Meta Zakotnik
Stella Zovko
 trenerka: Klavdija Oblak
 pom. trenerke: Jasmina Zalar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 16.10 - 17.25 OŠ Cvetka Golarja
torek 18.00 - 19.30 OŠ Škofja Loka - Mesto
sreda 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 17.25 - 18.40 OŠ Cvetka Golarja

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

ml

Dekleta U11 "Domel"

ekipa še ni pričela s sezono, podatki v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Laura Anastasovska
Živa Dolenec
Iva Jesenko
Lejla Jesenko
Hana Kunc
Zoja Mazzini
Ndalesa Mazreku
Nika Mravlje
Sara Podjed
Živa Pfajfar
Meta Zakotnik
Stella Zovko
 trenerka: Jasmina Zalar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 16.30 - 17.45 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 17.25 - 18.40 OŠ Cvetka Golarja

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj