Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Domel Ines Peak Obcina

slikcaSprejem državnih prvakinj U13 - košarkaric KK Škofja Loka
Med obema polčasoma članske tekme med LTH Castingsom in Troti smo bili priča prav posebnemu...   več...
slikcaČlani: Troti še tretje leto zapored osvojili dvorano Poden
Košarkarji LTH Castingsa so v tekmi 2. kola 2. SKL zabeležili prvi poraz v novi sezoni. V Škofji...   več...


slikcaŽU19: Odličen drugi polčas mladih Škofjeločank
Košarkarice Domela U19 so v tekmi 4. kola 1. SKL morale priznati premoč Derby Ježici....   več...
slikcaU15: Igralke Domela znova suverene, LTH Castings poražen v Kranju
V starostni kategoriji U15 je bil KK Škofja Loka minuli vikend polovično uspešen. Dekleta Domela...   več...


slikcaU13: V Mini pokalu Spar konec za LTH Castings, igralke Domela do visoke zmage
Košarkarji LTH Castings U13 se niso uspeli prebiti v 4. krog Mini pokala Spar. Bolje so se v...   več...
slikcaU17: Igralke Domela prepričljive, LTH Castings klonil na gorenjskem derbiju
Košarkarji LTH Castingsa U17, ki so v mesecu septembru uspešno oddelali kvalifikacije za 1. SKL,...   več...


slikcaŽU15: Domel v uvodnem dvoboju sezone do prepričljive zmage
Četa Klavdije Oblak je v uvodnem kolu nove sezone z rezultatom 83:49 ugnala ekipo Kranjska Gora...   več...
slikcaSezono z zmago odprli tudi člani LTH Castingsa
Košarkarji LTH Castingsa so v tekmi 1. kola 2. SKL za moške z rezultatom 69:59 odpravili ekipo...   več...


slikcaTo je članska ekipa LTH Castingsa za sezono 2021/22
V torek, 5. oktobra, novo tekmovalno sezono uradno odpirajo tudi člani LTH Castingsa....   več...
slikcaU13: V sezono z zmago krenil tudi LTH Castings, nova zmaga za Domel
Prvo tekmo v novi sezoni 2021/22 so odigrali tudi košarkarji LTH Castings U13. Ti so pod vodstvom...   več...


slikcaŽU19: Za Škofjeločankami nova pomembna izkušnja
Košarkarice Domela U19 so odigrale drugo tekmo v sezoni 2021/22. Prvič so se predstavile na...   več...
slikcaŽU13: Košarkarice Domela v sezono vstopile s prepričljivo zmago
Z nastopi v novi sezoni 2021/22 so pričele tudi košarkarice Domela U13. Varovanke Klavdije Oblak...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 


Vpis v solo košarke
 
« Oktober 2021 »
Po To Sr Če Pe So Ne
27 28 29 30 1 2
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Krvavec
Kdaj: sobota, 02.10.2021 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
3
4
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 1. krog
Kdo:
Domel : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: ponedeljek, 04.10.2021 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias 2. SKL ČLANI - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: torek, 05.10.2021 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
6 7 8 9
alias  FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 1. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.10.2021 ob 12.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 04 - 4. krog
Kdo:
Ježica B : Domel
Kdaj: sobota, 09.10.2021 ob 11.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 Mini pokal Spar - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica A
Kdaj: sobota, 09.10.2021 ob 11.30
Kje: dvorana OŠ Toma Brejca
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 07 - 3. krog
Kdo:
Triglav B : Domel
Kdaj: sobota, 09.10.2021 ob 8.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
10
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 4. krog
Kdo:
Domel : Ježica
Kdaj: nedelja, 10.10.2021 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 09 - 1. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 10.10.2021 ob 13.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 3. krog
Kdo:
Domel : Ledita
Kdaj: nedelja, 10.10.2021 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
11 12
alias 2. SKL ČLANI - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Troti
Kdaj: torek, 12.10.2021 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
13 14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 3. krog
Kdo:
Branik : LTH Castings
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 19.30
Kje: dvorana Lukna, Maribor
    
alias  FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 2. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ A. T. Linharta, Radovljica
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 04 - 2. krog
Kdo:
Triglav : Domel
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 12.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 2. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 8.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 07 - 4. krog
Kdo:
Šentvid - Ljubljana : Domel
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 9.00
Kje: dvorana Montažna dvorana Šentvid, Ljubljana
    
17
alias FANTJE U19 1. SKL SKUPINA 3A - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Sežana
Kdaj: nedelja, 17.10.2021 ob 19.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 5. krog
Kdo:
Triglav : Domel
Kdaj: nedelja, 17.10.2021 ob 18.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
18
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 4. krog
Kdo:
Kr. Gora - Jesenice : Domel
Kdaj: ponedeljek, 18.10.2021 ob 17.15
Kje: dvorana OŠ P. Voranca, Jesenice
    
19
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Sežana : LTH Castings
Kdaj: torek, 19.10.2021 ob 18.00
Kje: dvorana SŠ S. Kosovela, Sežana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 09 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Gorenja vas
Kdaj: torek, 19.10.2021 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
20
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 2. krog
Kdo:
Triglav A : Domel
Kdaj: sreda, 20.10.2021 ob 20.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
21
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 09 - 3. krog
Kdo:
Jesenice : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 21.10.2021 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ P. Voranc, Jesenice
    
22 23
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sobota, 23.10.2021 ob 20.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče
Kdaj: sobota, 23.10.2021 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : GGD Šenčur
Kdaj: sobota, 23.10.2021 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 07 - 2. krog
Kdo:
Domel : Cerknica
Kdaj: sobota, 23.10.2021 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24
alias  FANTJE U19 1. SKL SKUPINA 3A - 2. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.10.2021 ob 00.00
Kje: dvorana Domžale
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 6. krog
Kdo:
Vipava : Domel
Kdaj: nedelja, 24.10.2021 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Draga Bajca, Vipava
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 5. krog
Kdo:
Domel : Triglav A
Kdaj: nedelja, 24.10.2021 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Sežana
Kdaj: torek, 26.10.2021 ob 19.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
27 28 29 30
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
Gorica : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.10.2021 ob 20.00
Kje: dvorana OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica
    
31

 
Liga
 
FacebookInstagram
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/
 
Stran je obiskalo 875.139 obiskovalcev.