Člani KK LTH Castings

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
 
 trener:
 pom. trenerja:
 

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

Fantje U19 "KK LTH Castings"

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Miha Ažbe
Jan Blatnik
Matej Čibej
Nace Frelih
Leon Gabrovšek
Luka Goljat
Leon Hafner
Tilen Jugovic
Jaka Lovko
Marcel Misson
Luka Oblak
Miha Remec
Žan Spalevič
Žan Zupanc
 trener: Peter Hartman

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - cela dvorana
torek 19.30 - 21.00 OŠ Škofja Loka - Mesto
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - cela dvorana

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

Fantje U17 "KK LTH Castings"

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Matevž Ažbe
Patrik Brovč
Gal Dolenc
Luka Đorđević
Jakob Kajba
Urban Misson
Matej Peternelj
Domen Rakovec
Miha Rihtaršič
Erazem Stare
Luka Šubic
Matic Žakelj
 trener: Peter Hartman

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - cela dvorana
torek 19.30 - 21.00 OŠ Škofja Loka - Mesto
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - cela dvorana

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

Fantje U15 A "KK LTH Castings"

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Nejc Bavdaž
Gašper Čadež
Matevž Dolinar
Jakob Košir
Patrik Livk
Ožbej Lubajnšek
Marko Maček
Tin Malovčič
Tilen Mrak
Mark Pejič
Ožbej Perčič
Luka Potočnik
Jernej Peternel
Tine Zakotnik
Mark Zupanc
Rok Zupanc
 trener: Siniša Banović

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 17.45 - 19.15 ŠD Trata - 2/3 dvorane
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.15 - 19.45 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj



Fantje U15 B "KK LTH Castings"

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Žan Blatnik
Ruben Božič
Aleksander Filipov
Leon Hafner
Matija Jemc
Jan Miković
Aljaž Mohorič
Tevž Mohorič
Urban Šinkovec
Lukas Salem
Luka Švigelj
Vid Teržan Tomac
Matevž Trojar
Gal Vodopivec
trenerka: Daša Dumenčič

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 17.45 - 19.15 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 16.10 - 17.25 OŠ Cvetka Golarja
petek 17.00 - 18.30 OŠ Gorenja vas

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj



ml1

Fantje U13 "KK LTH Castings"

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Luka Alič
Matic Arh
Jernej Avguštin
Benjamin Benedičič
Primož Beričič
Nace Bukovnik
Matevž Dolinar
Leon Habjan
Peter Jelenc
Nikolaj Jokić
Lovro Jusin
Aljaž Klobovs
Drejc Kozomel
Vid Krstić
Voranc Lubajnšek
Tin Malovčič
Nejc Maver
Benjamin Ožegovič
Rok Poljanšek
Timotej Rešek
Luka Sever
Dorjan Stojanov
Tristan Stojanov
Jurij Šparovec
Vuk Todorović
Urban Žargi
 trener: Siniša Banović

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 16.30 - 17.45 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 16.30 - 18.00 OŠ Jela Janežiča






ml1

Fantje U-11 A "KK LTH Castings"

podatki v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Patrik Ambrožič
Nikola Bardak
Val Blažič
Luka Brčina
Luka Grebenc
Anže Kozjek
Nik Lendero Kovič
Janez Nastran
Mladen Petrović
Marcel Plesničar
Brin Podobnik
Matic Šmid
Lan Tomše
 trener: Matevž Bertoncelj

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 15.15 - 16.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 15.45 - 17.00 OŠ Škofja Loka - Mesto
petek 16.10 - 17.25 OŠ Cvetka Golarja






ml1

Fantje U-11 B "KK LTH Castings"

podatki v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Patrik Ćumurdžić
Anže Drašler
Tilen Hartman
Jakob Hostnik
Filip Janjetović
Nik Jelovčan
Lars Jurgele
Ožbej Justin
Filip Košir
Jaka Dečman Molan
Žiga Naglič
Nikola Novaković
Nikola Peca
Rok Platiša
Niko Rupnik
Bor Rutar
Gal Turščak
Patrik Vižintin Pušnik
 trener: Tomaž Dolinar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 15.15 - 16.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 15.45 - 17.00 OŠ Škofja Loka - Mesto