+386 59 935 619

03128-1000010043

Ekipa starejših pionirk je v nedeljo gostila ekipo ŠD KOŠ iz Nove Gorice.
slikcaNaše punce so z lepo predstavo vknjižile novo zmago v ligi. Kolketivna igra nam je prinesla visoko zmago s 114:34.
Starejše pionirke 94 in mlajše, 3. krog, 20.4.2008

KK ODEJA KED : ŠD KOŠ NOVA GORICA 114:34 (27:8, 27:15, 26:4, 24;7)

Strelke:
KK ODEJA KED: 114 /1x3/(3:17)
Frlic 14 in 5 prestreženih žog, Tušek 16, 6 skokov, 3 prestrežene žoge in 8 asistenc, Kopač 4 (0:2) in 1 skok, 4 skoki in 2 ukradeni žogi, Istenič 4 in 6 skokov, Dumenčič 19 (1:3), 2 skoka, 3 prestrežene žoge in 3 asistence, Bošnjak 13 /1x3/(0:4), 7 skokov in 1 blokada, Šmid 2 (0:3), 1 skok in 1 asistenca, Stanonik 16, 3 skoki, 5 prestreženih žog in 3 asistence, Lojič 4, 1 skok in 1 blokada, Dolenc 7 (1:4), 5 skokov in 2 asistenci, Čadež 15 (1:2), 2 prestreženi žogi in 5 asistenc

ŠD KOŠ NOVA GORICA: 34 /3x3/(1:8)
Černe 13/3x3/(0:2), Turek, Malorabič 6, Bylykbashi A. 3, Bylykbashi E., Klavora 12(0:4)

Naša dekleta so tekmo začela ne tako kakor znajo, ampak so gostjam dovolile, da so vse do 5 minute držale korak (10:6), nato pa so stopile na plin in četrtino zaključile s 17 zaporednimi točkami, ter pokazale to, kar so gledalci pričakovali od njih. Druga peterka je prejela v četrtini malce več košev (27:15), a je vseeno ob razpoloženi Jery zelo dobro igrala v napadu. Rezultat polčasa je tako znašal 54:23. V drugem polčasu so z nekaj lepimi potezami igralke nagradile gledalce za obisk tekme, obenem pa odigrale zbrano in zavzeto, tako da je na koncu razlika znašala 80 točk.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Najprej bi obema ekipama čestital za lepo in športno predstavo. Tudi brez nekaterih ključnih igralk (Hafner, Mlinar in Lazar) smo odigrali zelo dobro, predvsem pa kolektivno, kar je puncam zopet omogočilo dosego visokega števila košev. A tiste prave prizkušnje nas še čakajo. Naslednjih nekaj tednov moramo pridno trenirati in našo obrambo, kjer nas čaka še ogromno dela, spraviti vsaj za dve stopnički višje.«

Pionirke so sezono začele z visokima zmagama, a nasprotniki bodo vse težji in težji.