+386 59 935 619

03128-1000010043

Članice Odeje KED izgubile proti ekipi iz Kranjske Gore
slikcaČlanice Odeje KED so prikazale dobro igro proti aktualnim državnim prvakinjam.
Odeja KED : Hit Kranjska Gora 55:72 (14:14, 11:25, 17:15, 13:18)

Strelke:
Odeja KED: K. Oblak 9, Mijatović 3 (1:2), Brdnik 7 (2:2), Čadež 5 (1:1), Horvat 3 (3:4), Škof 12 (4:6), Krznarič 6 (2:2), Ljubenovič 6, Vene 4.

Hit Kranjska Gora: Gačner 9 (3:4), Zajec 4, Jurše 6 (4:4), Felc 17 (6:6), Eržen 16 (4:5), Boldin 1 (1:2), Markovič 9 (2:2), Bilić 1 (1:2), Bečanović 9 (3:4).

Prvih deset minut se je končalo z rezultatom 14:14. V drugi četrtini smo nekaj časa še spremljali izenačeno igro, domačinke so v 15. minuti vodile za točko (21:20), nato pa so pobudo prevzele državne prvakinje iz Kranjske Gore, ki so v prejšnjem krogu Merkurju zadele prvi poraz. Hitovke so naredile delni izid 13:0 in si do polčasa priigrale 14 točk naskoka (39:25). V drugem delu so Škofjeločanke vseskozi pritiskale na gostje, a na manj kot 11 točk se jim ni uspelo približati.

Izjavi trenerjev:
Tomaž Bernot, trener Odeje KED: ""

Goran Jovanovič, trener Hita Kranjske Gore: "Po dvobojem s Celjem v soboto, je bila to za nas še ena težka tekma. Vesel sem, da so jo igralke odigrale zelo korektno, končna razlika ni bila v ospredju pomembnosti, bistvo je bilo, da tekmo dobimo in v temu smo tudi uspeli. Čestitke domači ekipi za zelo korektno igro, mojim igralkam pa za pošteno borbo."