+386 59 935 619

03128-1000010043

Pionirke začele sezono s suvereno zmago.
slikcaPo lepi predstavi proti ekipi iz Jesenic, je naša pionirska ekipa zabeležila 1. zmago v pionirski ligi. Domačinke so slavile z 113:26.
5.4.2008, starejše pionirke 94 in mlajše, 1. krog

KK ODEJA KED : ŽKK JESENICE 113:26 (36:2, 20:8, 34:2, 23:14)

Strelke:
KK ODEJA KED: 113 (5:13)
Čadež 2 in 2 prestreženi žogi, Tušek 6 in 5 skokov, Hafner 6, Frlic 8(0:3), Lazar 8 (0:2) in 2 skoka, Dumenčič 16 (0:2), 2 skoka in 2 prestreženi žogi, Bošnjak 11 (1:1) in 4 skoki, Šmid 6, 2 skoka in 3 prestrežene žoge, Stanonik 21 (3:4) in 6 prestreženih žog, Mlinar 10 in 3 skoke, Dolenc 8 (0:2), 4 skoki in 3 prestrežene žoge, Istenič 6 in 2 skoka, Jereb 5(1:1) in 6 skokov.

ŽKK JESENICE: 26 /1x3/(1:6)
More 12/1x3/(1:4), Draskobler, Babača, Završnik 4 (0:2), Silič, Savkovič 4, Kovač 2, Porča, Mahmutovič, Kalaba, Marijanac 4

Začetek pionirske lige je končno tukaj in Ločankam se je poznalo, da so na to komaj čakale. Željne igre in dokazovanja so pokazale svoje kvalitete proti ekipi Jesenic. Da je razlika v kvaliteti precejšnja, so dokazale že v prvi četrtini, ki so jo dobile s 36:2. Tako je bila tekma kaj kmalu odločena in trener Borut Fijavž je lahko razporedil minutažo med vse svoje igralke. Najbolje je svoje minute na igrišču izkosristila Alenka, ki je 21 točkam dodala še 6 ukradenih žog. A pohvaliti gre celotno ekipo, saj so tokrat pokazale kar nekaj nesebičnih in lepih potez in upajmo, da jih bo ta duh spremljal še naprej.
Dekleta pa niso igrala samo zase, ampak so tudi nastopala za vse prijatelje in svojce, ki so jih prišli podpirat. Med tekmo so se jim zahvalila s kar nekaj lepimi potezami...trik z žogo okoli pasu med dvokorakom Ivane, alley-hoop Ivane Manci in nekaj lepih prdorov in asistenc.

Komentar trenerja domačih, Boruta Fijavža: »Vesel sem, da smo ligo začeli z zmago, še posebej ker so bili danes zares številčni obiskovalci na ta način nagrajeni za obisk. Danes so dekleta za svoje starše in prijatelje pripravile pravo malo predstavo vsega kar znajo in vesel sem, da jim je večino tega uspevalo. A še veliko tega imajo na zalogi, zato upam, da si bodo starši prišli še kdaj v takšnem številu ogledat tekmo. Gostujoči ekipi čestitam za korektno igro.«

Naslednja ligaška tekma bo prav tako na domačih tleh in sicer prihaja v nedeljo 20.4.2008 v goste ekipa ŠD KOŠ NOVA GORICA. Tekma bo ob 9:30 uri v telovadnici OŠ Mesto.

V nedeljo, 13.4.2008 pa ekipi starejših pionirk (94 in mlajše) in mlajših pionirk (96 in mlajše) potujeta na prijateljski tekmo v Novo mesto. Natančnejše podatke o gostovanju dobijo dekleta od svojih trenerjev na treningih v tem tednu.

Ekipa starejših pionirk ODEJE KED
Klub je dekleta za pridnost nagradil z novimi dresi in bidončki, ki so jih takole čakali pred tekmo!