+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje so se v nedeljo zjutraj z zmago zaključile letošnjo tekmovalno sezono.
slikcaNa zadnji tekmi sezone 07/08 so ugnale ljubljanski Slovan. Ekipo, ki jih je pred nekaj tedni v Ljubljani premagala po podaljšku, so na povratni tekmi premagale s 55:39.
Kadetinje, 2. del, 10. krog, 9.3.2008

Strelke:
KK ODEJA: 55 /1x3/ (6:12)
Homec, Tušek 5/1x3/, Primožič 12 (2:4), Jereb, Dolenc 2, Bogataj 4, Istenič 6 (2:2), Šiberle 5 (3:6), Stanonik 14 (0:2), Kreačič 5 (1:2), Mlinar 2, Močnik

KD SLOVAN: 39 (10:16)
Černe 2, Libanov, Jevtovič 12 (2:4), Zavodnik 8, Brekalo 8, Barukčič 2 (2:4), Ilič 4 (4:6), Windschnurer, Logar 3 (1:2)

Da je boleč poraz v gosteh pustil sledi v domači ekipi se je dalo opaziti že na ogrevanju, saj so bila dekleta Odeje visoko motivirana. Tako so tekmo začele odlično v obrambi, a igra v napadu ni stekla kot bi morala. Po »zakrčenih« prvih desetih minutah je Loški mlin začel mleti in v drugi četrtini so domačinke ob odlični obrambi in prejetih vsega 3 točkah zlomile odpor gostij. Rezultat polčasa je bil tako 29:11. V drugem polčasu je Ločanke čakalo še težje delo kot v prvem polčasu, saj so vedele, da se borbene gostje ne bodo pustile odpraviti z lahkoto. In res, gostje so v tretji četrtini zmanjšale zaostanek na 12 točk. V prvih petih minutah zadnje četrtine pa granitna obramba Odeje zopet ni prejela koša in tako je bila tekma nekaj minut pred koncem odločena. Z meti od daleč je danes koš gostij prerešetala Alenka (14), Tara je dosegla en koš manj.

Komentar trenerja domačih, Fijavž Boruta: »Najprej bi dekletom čestital za res lepo predstavo. Da se učimo na svojih napakah smo pokazali predvsem v drugem polčasu, ko nasprotniku nismo dovolili da nas ujame, tako kot na prvi tekmi. Ogromno dela smo opravili v obrambi, na to kaže tudi prejetih 39 točk, kar je manj kot 10 na četrtino. Mogoče bi v obrambi izpostavil Nino, ki je bila trd boj z Jevtovič in jo ustavila pri 12 točkah, v napadu pa ji je razumljivo zmanjkalo moči. A ob bok so ji stopile soigralke, ki so zadevale namesto nje. Vesel sem, da smo z zmago končali sezono in si tako dali dodatno motivacijo za naprej.«

Kadetska ekipa je dokazala, da na njih v prihodnosti lahko še kako računamo!