+386 59 935 619

03128-1000010043

Pokal SPAR - TCG Mercator na poti na finalni turnir
slikcaNa prvi tekmi 5. kroga pokala SPAR so bili Ločani v dvorani v Poljanah nad Šk. Loko boljši od Parkljev.
TCG Mercator:Parklji 77:61 (25:12, 23:21, 17:15, 12:13)

1. sodnik: Boštjan Strnad Podlesnik (Ljubljana)
2. sodnik: Uroš Kolar (Ig)
Tehnični Delegat: Zvonimir Unijat (Ljubljana)

Dvorana: Telovadnica OŠ Poljane, Poljane nad Škofjo Loko
Gledalci: 100

Strelci:
TCG – Mercator: Ljubenovič 4, Kovačevič 11 (2:4) /1x3/, Mezek, Finžgar 15 (2:2) /1x3/, Hartman 8 (2:2), Skok 8 (2:3), Jankovič, Murič 5 (1:2), Julevič 11 (3:4), Nicaj 2, Eržen 13 /1x3/, Vodončnik

Parklji: Horvat 12 (3:4) /1x3/, Ham Gerdin 1 (1:2), Krišto 8 (3:4) /1x3/, Kosec 11 (5:5), Korošec 7 (5:7), Pušič 11 (3:4), Mesič 7 (1:1), Čebašek, Vrbančič

Ločani so na prvi tekmi 5. kroga pokala SPAR uspeli premagati vodilno ekipo 1.B lige. Že v prvi četrtini so domačini naredili pomembno razliko, ki so jo potem skozi celotno srečanje kontrolirali.

Pri TCG Mercatorju je nekaj več priložnosti trener ponudil Hartmanu, ki je dobro izkoristil dobljeno priložnost. Upajmo, da se bo kapetan Hartman "vrnil" in, bo pomagal ekipi tudi na prvenstvenih tekmah in v dobljenih minutah čimbolje izkrostil priložnost in pomagal ekipi.

Ločane čaka sedaj še povratna tekma v Ljubljani. Kljub prednosti bo potrebno odigrati resno od začetka do konca. V primeru uvrstitve na finalni turnir pokala SPAR bo to že četrta zaporedna uvrstitev na finalni turnir.