slikcaČlanice in mladikne ODEJE KED dvakrat uspešne v Kranju.
Članska tekma v soboto, 10.11.2007

Triglav : Odeja KED 49:84 (12:14, 8:23, 18:26, 11:21)

Strelke:

TRIGLAV: Markač 3, Đurič 9 (4:6), Ščap 4 (4:4), Gortnar 16 (4:5), Adamovič 4 (0:2), Kropivšek 9 (7:8), Bidovec 2, Stanič (0:2), Ovsenik 2 (0:3).

ODEJA KED: Grilanc 23 (9:14), K. Oblak 5 (0:2), Pope 12 (4:10), Brdnik 9 (1:4), Jovović 4, Mijatović 2, Krznarič 18 (6:7), Ljubenovič 5 (1:2), Vene 6.

Škofjeločanke so tekmo bolje začele, saj so na začetku povedle s 6:0. Nato so gostujoče igralke naredile nekaj napak in tako dopustile domačinkam, da so dosegle 9 zaporednih točk in tako povedle s 6:9, toda na koncu prve četrtine je bil rezultat 12:14 v korist gostij. V drugi četrtini so domačinke še držale korak z nasprotnicami iz Škofje Loke, ki pa so nato naredile delni izid 10:0 in si priborile 12 točk prednosti (14:26). Po polčasu so se s strani gostij še vedno vrstile napake, ki jih domačinke niso znale povsem izkoristiti, in tako so si na koncu Škofjeločanke priborile zmago z rezultatom 49:84. V drugem polčasu se je poškodovala Klavdija Oblak, ki je izsilila osebno napako v napadu. Ob padcu je dobila pretres možganov.

Izjavi trenerjev po tekmi:

Gregor Jeras, trener Triglava: "Z današnjo tekmo sem najbolj zadovoljen doslej. Mislim, da smo naredili korak naprej v naši igri, kljub temu porazu, saj smo igrali proti zelo dobri ekipi, ki ve kaj hoče, tako v obrambi, kot v napadu."

Tomaž Bernot, trener Odeje: "Pričakovana visoka zmaga, vendar s pristopom in igro nikakor ne morem biti zadovoljen, saj smo v tekmo šli zelo podcenjujoče. S takim odnosom ne bi smeli pristopiti k taki tekmi, saj v primeru, da bi danes nasproti stala močnejša ekipa, se ne bi dobro izteklo."

Mladinska tekma v nedeljo, 11.11.2007

Triglav : Odeja 41 : 47 (10:6, 12:18, 7:12, 12:11)

Strelke:

TRIGLAV: Markač 6 (0:3), Đurič 8 /2X3/, Senčar 1 (1:2),Kropivšek 10 /1X3/ (0:2), Ovsenik 2, Gortnar 14 (2:4)

ODEJA KED: Mijatovič 2 (2:4), Jovovič 11 (3:4), Čadež 9 (4:8) /1X3/, Žakelj 17 (4:7) /3X3/, Horvat 5 (3:4), Novak 3 (1:2).

Videli smo zelo izenačeno igro. V prvi četrtini je prvi koš s strani Triglava padel šele v 3. minuti igre, s strani Odeje KED pa šele v 5. minuti. Na strani obeh ekip so bile številne napake, slaba igra in nezbranost Odeje KED pa se je precej stopnjevala. Nezbranost se je videla na črti prostih metov, ki so jih izvajale zelo slabo. Met in igra nista stekla, kar so domačinke dobro izkoriščale. V nadaljevanju se je razigrala Nina Žakelj, ki je v ključnih trenutkih dala tri trojke in bila s 17 točkami strelka. Na koncu pa zmaga Odeje KED za 6 točk z rezultatom 41:47.