+386 59 935 619

03128-1000010043

U15: LTH Castings poražen, Odeji gorenjski derbi
slikcaEkipa starejših pionirjev LTH Castingsa se je v 6. krogu 1. SKL pomerila za začasno prvo mesto v skupini 8, na žalost pa morala priznati premoč domžalskemu Heliosu. Je pa zato bila uspešnejša zasedba starejših pionirk Odeje, ki je bila boljša od Triglava.

Starejši pionirji (U15), 1. SKL – skupina 8, 6. krog, ŠD Trata (Škofja Loka), nedelja, 5.10.2014

LTH Castings – HELIOS DOMŽALE A 57:76 (30:22, 11:18, 12:14, 14:22)
Strelci za LTH Castingsa: Čibej, Gabrovšek 2, Jugovic 1, Malovčič, Drnovšček, Lojič 2, Novak, Dolinar 18, Jelenc, Mravlja, Sočak 32.

Četa Jake Šiberleta je kljub kar 32 točkam Tima Sočaka ostala praznih rok proti domžalskemu Heliosu, ki tako še naprej brez poraza zaseda 1. mesto v skupini 8. Škofjeločani so tekmo sicer pričeli odlično, saj so v uvodnih 10 minutah zbrali kar 30 točk, a kaj, ko so jih nato v naslednjih 30 minutah dosegli le še 27. V naslednjem krogu, 12. oktobra, Škofjeločane čaka obračun z Jeseničani. Tekma bo v OŠ Prežihovega Voranca.

Lestvica – skupina 8: Helios Domžale A 3/0, LTH Castings 1/2, Parklji 1/1, Jesenice 0/2.

Starejše pionirke (U15), 1. SKL – skupina 5, 3. krog, ŠD Planina (Kranj), nedelja, 5.10.2014

Triglav – ODEJA 53:61 (11:6, 20:15, 6:19, 16:21)
Strelke za Odejo: Tomažič 4, Šturm M., Šturm J. 8, Pintar 2, Kejžar, Klemenčič, Peulič 13, Stanonik 9, Kopač, Grdadolnik, Jereb, Sofrić 25.

Škofjeločanke so tekmo 3. kroga proti Triglavu pričele slabo, saj so po prvem polčasu zaostajale za 10 točk (31:21), toliko bolje pa je varovankam Uroša Medena šlo v drugem polčasu. Že v tretji četrtini so Škofjeločanke ujele in tudi prehitele domače košarkarice, v zadnji četrtini pa le še potrdile zmago. 25 točk je tokrat dosegla Nikolina Sofrić, 13 pa jih je dodala Valentina Peulič.

Lestvica – skupina 5: Odeja 2/0, Triglav 1/1, Kranjska Gora-Jesenice 0/2.