Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Odeja Peak Mercator Obcina Aktiva skupina

slikcaF4 (U19): Pia Zupan naj igralka finalne tekme, naslov v Celje
V Slovenskih Konjicah se je odvijal zaključni turnir najboljše četverice za mladinke (U19). V...   več...
slikcaODMEVI: Potočnik o nekošarkarskem obračunu, Sattler o tekmi za v pozabo
Po srečanju 18. kroga med Hrastnikom in LTH Castingsom smo na enem mestu zbrali izjave iz obeh...   več...


slikcaČlani: Ob povratku Mesička (26+9) do zmage v Hrastniku
Članska zasedba LTH Castingsa je v tekmi 18. kroga 2. SKL zabeležila skupno že 15. zmago v...   več...
slikcaFOTO + VIDEO: Naslov državnih prvakov romal v Škofjo Loko!
V tokratnem prispevku smo zbrali nekaj foto in video utrinkov z zaključnega turnirja najboljše...   več...


slikcaODMEVI: Potočnik in Površnik si želita čim hitrejšega povratka Mesička, Gašparin o zgledni igri Ločanov
Po več kot prepričljivi zmagi LTH Castingsa na tekmi 17. kroga 2. SKL proti Vzajemcem Lastovki so...   več...
slikcaF4 (U13): LTH CASTINGS DRŽAVNI PRVAK!!!
Mlajši pionirji LTH Castingsa so na zaključnem turnirju najboljše četverice v Kopru po vrsti...   več...


slikcaČlani: Na Podnu padla tudi Lastovka!
V 2. SKL se je 17. krog pričel z derbijem v Škofji Loki med LTH Castingsom in Vzajemci Lastovko iz...   več...
slikcaNAPOVEDNIK: Na Poden prihajajo domžalski Vzajemci
V 2. slovenski košarkarski ligi so moštva že močno zakorakala v drugi del sezone. Prva in hkrati...   več...


slikcaBRAVO: Članice Odeje prvakinje 2. SKL za ženske!
Članska zasedba Odeje si je že pred zadnjo tekmo v letošnji sezoni zagotovila naslov prvakinj 2....   več...
slikcaČlani: Brez Mesička in Čajiča morali priznati premoč Slovanu
Košarkarjem LTH Castingsa v tekmi 16. kroga ni uspelo zabeležiti 10 zaporedne zmage. Zmagoviti niz...   več...


slikcaODMEVI: Potočnik o vse prej kot lahki zmagi, Cerkovnik in Ristič Čajiču želita vse najboljše
Po napeti tekmi v Črnomlju so spregovorili nekateri akterji včerajšnjega obračuna. Trener...   več...
slikcaČlani: Pomembna zmaga v Črnomlju; poškodba Čajiča
Člani LTH Castingsa nadaljujejo z zmagovitim nizom. Na vročem gostovanju v Črnomlju so prišli do...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Liga
 
« Marec 2015 »
Po To Sr Če Pe So Ne
23 24 25 26 27 28 1
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B1Z - 5. krog
Kdo:
Pingvini : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 01.03.2015 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ H. Smrekar, Ljubljana
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 1A - 4. krog
Kdo:
Odeja : Maribor
Kdaj: nedelja, 01.03.2015 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
2 3 4 5 6 7
alias 2. SKL ČLANI - 16. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan
Kdaj: sobota, 07.03.2015 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias 2. SKL ČLANICE - 15. krog
Kdo:
Felix : Odeja
Kdaj: sobota, 07.03.2015 ob 18.00
Kje: dvorana Polaj, Trbovlje
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B2Z - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sobota, 07.03.2015 ob 11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA B1 ZAHOD - 8. krog
Kdo:
Vipava : Odeja
Kdaj: sobota, 07.03.2015 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ D. Bajca, Vipava
    
8
alias FANTJE U19 2. SKL SKUPINA DC - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Kolpa
Kdaj: nedelja, 08.03.2015 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias 2. SKL ČLANICE - 18. krog
Kdo:
Cerknica : Odeja
Kdaj: torek, 08.03.2015 ob 20.30
Kje: dvorana Cerknica
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B1Z - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica
Kdaj: nedelja, 08.03.2015 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA JUG 2A2 - 1. turnir
Kdo:
Stražišče : LTH Castings; Ježica : LTH Castings
Kdaj: nedelja,08.03.2015 ob 9.00; 10.15
Kje: dvorana OŠ Stražišče, Kranj
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA VZHOD B2 - 1. turnir
Kdo:
Odeja : Litija; Odeja : Grosuplje B
Kdaj: nedelja, 08.03.2015 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10 11 12
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 1A - 5. krog
Kdo:
Konjice : Odeja
Kdaj: četrtek, 12.03.2015 ob 17.45
Kje: dvorana Slovenske Konjice
    
13
alias 2. SKL ČLANI - 17. krog
Kdo:
LTH Castings : Lastovka
Kdaj: petek, 13.03.2015 ob 20.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B2Z - 4. krog
Kdo:
Union Olimpija B : LTH Castings
Kdaj: sobota, 14.03.2015 ob 12.00
Kje: dvorana ŠRC Stožice, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B ZAHOD - 9. krog
Kdo:
Odeja : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: sobota, 14.03.2015 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 FINAL 4 - polfinale
Kdo:
KOŠ Koper : LTH Castings
Kdaj: sobota, 14.03.2015 ob 9.30
Kje: dvorana OŠ Koper
    
alias FANTJE U13 FINAL 4 - tekma za 1. mesto
Kdo:
LTH Castings - Zlatorog
Kdaj: sobota, 14.03.2015 ob 16.30
Kje: dvorana OŠ Koper
    
15
alias FANTJE U19 2. SKL SKUPINA DC - 10. krog
Kdo:
Stražišče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 15.03.2015 ob 15.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče, Kranj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B1Z - 7. krog
Kdo:
Janče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 15.03.2015 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Ledina, Ljubljana
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 1A - 6. krog
Kdo:
Odeja : Felix Zasavje
Kdaj: nedelja, 15.03.2015 ob 9.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA VZHOD B2 - 2. turnir
Kdo:
ŠD Šentvid : Odeja; Odeja : Grosuplje B
Kdaj: nedelja,15.03.2015 ob 9.30; 10.45
Kje: dvorana ŠRC Šentvid, Ljubljana
    
16 17 18
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B2Z - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Logatec
Kdaj: sreda, 18.03.2015 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19 20 21
alias 2. SKL ČLANI - 18. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: sobota, 21.03.2015 ob 18.00
Kje: dvorana Hrastnik
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA B1 ZAHOD - 10. krog
Kdo:
Posavje Podbočje : Odeja
Kdaj: sobota, 21.03.2015 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Podbočje, Podbočje
    
22
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B1Z - 11. krog
Kdo:
Jesenice : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 22.03.2015 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ P. Voranc, Jesenice
    
23 24 25 26 27
alias DEKLETA U15 FINAL 4 - polfinale
Kdo:
Konjice : Odeja
Kdaj: petek, 27.03.2015 ob 17.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
28
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
LTH Castings : Luxuris Celje
Kdaj: sobota, 28.03.2015 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias 2. SKL ČLANICE - 17. krog
Kdo:
Odeja : Krka
Kdaj: sobota, 28.03.2015 ob 17.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B2Z - 6. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 28.03.2015 ob 9.30
Kje: dvorana OŠ A. Žnideršiča, Ilirska Bistrica
    
29
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B1Z - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Pingvini
Kdaj: nedelja, 29.03.2015 ob 13.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 FINAL 4 - tekma za .mesto
Kdo:
Odeja :
Kdaj: nedelja, 29.03.2015 ob 00.00
Kje: dvorana
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA JUG 2A2 - 2. turnir
Kdo:
Stražišče : LTH Castings; Ježica : LTH Castings
Kdaj: nedelja,29.03.2015 ob 10.15; 11.30
Kje: dvorana OŠ F. Bevka, Ljubljana
    
30 31 1 2 3 4 5

 
Liga
 
Liga
 
Stran je obiskalo 222.056 obiskovalcev.