KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK
Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Facebook   Instagram

slikcaPRIJAVE ODPRTE: Polycomove zimske počitnice
Tokrat se bomo družili na Polycomovih zimskih košarkarskih počitnicah, in sicer od 19. do 23....   več...
slikcaČlani: Ponedeljki rezervirani za LTH Castings
Košarkarska zveza Slovenije je v nedeljo, 11. februarja, sporočila razpored za zadnjo tretjino...   več...


slikcaČlanice: Odličen drugi polčas Domela v Kranju
Košarkarice Domela v tekmi 16. kola 1. SKL za ženske niso uspele presenetiti favoriziranega...   več...
slikcaČlani: Slab začetek usoden za Škofjeločane v Šentjurju
Košarkarji LTH Castingsa so v Šentjurju lovili 10. zmago v letošnji sezoni, a bili pri tem...   več...


slikca20-letni Luka Rudović sveža moč LTH Castingsa
Škofjeloški LTH Castings je pred nadaljevanjem sezone še okrepil svoje vrste. Trener Luka Bassin...   več...
slikcaČlani: LTH Castings tretjič v sezoni klonil na domačem parketu
Košarkarji LTH Castingsa so v tekmi 17. kola Lige Nova KBM zabeležili 8. poraz. V razburljivi...   več...



arhiv vseh novic      


Vpis v solo košarke
Vpis v solo košarke
Prijava na Polycom zimske počitnice
 
« Februar 2024 »
Po To Sr Če Pe So Ne
29 30 31 1 2 3
alias ČLANI LIGA NOVA KBM - 18. krog
Kdo:
Šentjur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 03.02.2024 ob 19.00
Kje: dvorana Hruševec, Šentjur
    
alias FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Bistrica
Kdaj: sobota, 03.02.2024 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U18 1. SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
Domžale : Domel
Kdaj: sobota, 03.02.2024 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Venclja Perka, Domžale
    
alias FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje A
Kdaj: sobota, 03.02.2024 ob 13.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
Akson Ilirija : Domel
Kdaj: sobota, 03.02.2024 ob 9.00
Kje: dvorana OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana
    
4
alias FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 6. krog
Kdo:
Gorica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2024 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica
    
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 7. krog
Kdo:
Orli Postojna : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2024 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Anton Globočnik, Postojna
    
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Grosuplje : Domel
Kdaj: nedelja, 04.02.2024 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ Luisa Adamiča, Grosuplje
    
alias FANTJE U12 1. SKL SKUPINA 24 - 4. turnir
Kdo:
Radovljica : LTH Castings A; ECE Triglav B : LTH Castings A
Kdaj: nedelja, 04.02.2024 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana OŠ Staneta Žagarja, Kranj
    
5 6 7 8
alias FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Hopsi Polzela
Kdaj: četrtek, 08.02.2024 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Maribor mladi A
Kdaj: četrtek, 08.02.2024 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Domel : Orli Postojna
Kdaj: četrtek, 08.02.2024 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9
alias ČLANICE 1. SKL - 16. krog
Kdo:
Triglav : Domel
Kdaj: petek, 09.02.2024 ob 20.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
10
alias FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 6. krog
Kdo:
Helios A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2024 ob 11.00
Kje: dvorana Domžale
    
alias FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Šentvid zeleni
Kdaj: sobota, 10.02.2024 ob 13.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
11
alias FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Miklavž
Kdaj: nedelja, 11.02.2024 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 8. krog
Kdo:
Stražišče Kranj A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 11.02.2024 ob 9.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče, Kranj
    
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
Triglav : Domel
Kdaj: nedelja, 11.02.2024 ob 9.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
12 13 14
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Šentvid : Domel
Kdaj: sreda, 14.02.2024 ob 18.45
Kje: Montažna dvorana Šentvid, Ljubljana
    
15 16 17
alias FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 7. krog
Kdo:
Vrani Vransko : LTH Castings
Kdaj: sobota, 17.02.2024 ob 13.30
Kje: dvorana OŠ Vransko
    
alias DEKLETA U18 1. SKUPINA 1B - 4. krog
Kdo:
GMI Konjice : Domel
Kdaj: sobota, 17.02.2024 ob 12.00
Kje: dvorana Slovenske Konjice
    
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 11. krog
Kdo:
Cerknica : Domel
Kdaj: sobota, 17.02.2024 ob 9.00
Kje: dvorana Cerknica
    
18
alias FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 8. krog
Kdo:
Helios Domžale A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 18.02.2024 ob 19.30
Kje: dvorana Domžale
    
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica A
Kdaj: nedelja, 18.02.2024 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19 20 21 22 23 24
alias ČLANICE 1.SKL - 17. krog
Kdo:
Domel : Cinkarna Celje
Kdaj: sobota, 24.02.2024 ob 15.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
25
alias FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Podčetrtek
Kdaj: nedelja, 25.02.2024 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
26 27
alias DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Domel : Jelša Šmarje
Kdaj: torek, 27.02.2024 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
28 29 1 2 3

 
Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Difa Craft Obcina Ines Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
© igor juričan | Stran je obiskalo 1.137.268 obiskovalcev.