Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
<br />DB Schenker Aktiva skupina Obcina Mercator Peak Odeja LTH Casting

slikcaČLANI: Union Olimpija v 3. četrtini razblinila upe Škofjeločanov
Moštvo LTH Castingsa je v petek, 2. decembra, prvič po letu 2008 v ŠD Poden gostil Union...   več...
slikcaINTERNA LIGA: Na Trati se je z 2. turnirjem zaključilo še 2. kolo
Košarkarski klub Škofja Loka v sodelovanju z KK Gorenja Vas v tem šolskem letu organizira interno...   več...


slikcaČLANI: LTH Castings prvič po letu 2008 pričakuje Union Olimpijo
V petek, 2. decembra, bo škofjeloški prvoligaš v ŠD Poden gostil najtrofejnejši klub v...   več...
slikcaPOKAL: Z nogo in pol že v 5. krogu Pokala Spar
Košarkarji LTH Castingsa so na dobri poti, da si priborijo mesto v 5. krogu Pokala Spar. Na prvi...   več...


slikcaST. PIONIRJI - PREGLED: V drugem delu še nepremagani, bliža se derbi v Grosupljem
Starejši pionirji LTH Castingsa v letošnji sezoni ne skrivajo želje po odlični uvrstitvi. Prvi...   več...
slikcaČLANI: Tudi letos v Šenčurju brez možnosti za presenečenje
Škofjeloški prvoligaš, ki na dvorano v Šenčurju že iz lanske sezone nima dobrih spominov, je...   več...


slikcaST. PIONIRKE - PREGLED: Odeja ŠD Tabor Žiri v 2. del vstopila s tremi zmagami
Starejše pionirke Odeje ŠD Tabor Žiri so že pošteno stopile v drugi del tekmovanja. V prvem...   več...
slikcaČLANI - PO 7. KOLU: Zagorac zbral največ skokov, Sajevic največ podaj
Moštvo LTH Castingsa je tudi po sedmem odigranem kolu Lige Nova KBM ostalo pri eni sami zmagi, a...   več...


slikcaPOKAL: Žreb Škofjeločanom namenil Jeseničane
Škofjeločani so si v torek, 22.11. zagotovili mesto v 4. krogu Pokala Spar, današnji žreb v...   več...
slikcaKADETI - PREGLED: Dobre igre fante izstrelile v elitno ligo
Kadetska zasedba LTH Castingsa je že konkretno stopila v 2. del sezone. V prvem delu sezone so si...   več...


slikcaPOKAL: Člani na Trati potrdili napredovanje
Članska zasedba LTH Castingsa se je brez večjih težav prebila v nadaljnje tekmovanje Pokala Spar....   več...
slikcaČLANI: V borbi z Zlatorogom prekratki za trojko
Tako kot v lanski sezoni je Zlatorog iz Laškega tudi tokrat stežka odnesel celo kožo z gostovanja...   več...



arhiv vseh novic   

arhiv vseh fotogalerij   
 

Liga
 
« December 2016 »
Po To Sr Če Pe So Ne
28 29 30 1 2
alias 1. SKL ČLANI - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Union Olimpija
Kdaj: petek, 02.12.2016 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B3 - 4. krog
Kdo:
Ilirija : LTH Castings
Kdaj: sobota, 03.12.2016 ob 10.00
Kje: dvorana Gimnazija Šentvid, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1A - 5. krog
Kdo:
Odeja : Ježica A
Kdaj: sobota, 03.12.2016 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4
alias FANTJE U19 2. SKL SKUPINA CZ - 3. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.12.2016 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ A. Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA A2 - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Koš Koper
Kdaj: nedelja, 04.12.2016 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 6. krog
Kdo:
Odeja - ŠD Tabor Žiri : Krka A
Kdaj: nedelja, 04.12.2016 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5 6
alias POKAL SPAR - 4. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : ENOS Jesenice
Kdaj: torek, 06.12.2016 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
7 8 9 10
alias 1. SKL ČLANI - 10. krog
Kdo:
Terme Olimia : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.12.2016 ob 19.00
Kje: dvorana Podčetrtek
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1A - 6. krog
Kdo:
Maribor : Odeja
Kdaj: sobota, 10.12.2016 ob 12.00
Kje: dvorana II. Gimnazija Maribor
    
alias FANTJE U13 1. SKL 2. DEL SKUPINA 5 - 1. turnir
Kdo:
Slovan rdeči : LTH Castings; LTH Castings : Union Olimpija A
Kdaj: sobota, 10.12.2016 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA ZA2 - 2. turnir
Kdo:
Odeja - ŠD Tabor Žiri : Ježica A; Odeja - ŠD Tabor Žiri : Cerknica
Kdaj: sobota, 10.12.2016 ob 9.00; 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
11
alias FANTJE U19 2. SKL SKUPINA CZ - 4. krog
Kdo:
Tolmin : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 11.12.2016 ob 18.00
Kje: dvorana Tolmin
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 11.12.2016 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ L. Adamiča, Grosuplje
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Vipava A : Odeja - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 11.12.2016 ob 9.00
Kje: dvorana OŠ D. Bajca, Vipava
    
12 13 14 15 16 17
alias 1. SKL ČLANI - 11. krog
Kdo:
LTH Castings : Tajfun Šentjur
Kdaj: sobota, 17.12.2016 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B3 - 6. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 17.12.2016 ob 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1A - 7. krog
Kdo:
Odeja : Triglav A
Kdaj: sobota, 17.12.2016 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18
alias FANTJE U19 2. SKL SKUPINA CZ - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 18.12.2016 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan
Kdaj: nedelja, 18.12.2016 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
Tolmin : Odeja - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 18.12.2016 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin, Tolmin
    
19 20 21 22
alias 1. SKL ČLANI - 12. krog
Kdo:
Primorska : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 22.12.2016 ob 20.15
Kje: dvorana Koper
    
23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 
Liga
 
Liga
 
http://www.RezervniaAvtodeli24.si/
 
Stran je obiskalo 280.998 obiskovalcev.