Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Domel Ines Peak Obcina Polycom


Mednarodni turnir v Milanu 2008

Košarkarski tabor Savudrija 2008

Košarkarski piknik 2008

Mlajše pionirke - finani turnir v Ljubljani, 24.11.2007

FF mladinke 2007 - 2. dan

FF mladinke 2007 - 1. dan

Članice: KK Odeja : KK K. Afrodita, 17.12.2006

Kadetinje: KK Odeja : ŽKD Ilirija, 25.11.2006

Članice: KK Odeja : KK Neso Lhke, 22.11.2006

Finalni turnir za kadetinje 2006

Mini Olimpijske igre Celovec 2006

Košarkarski tabor Savudrija 2006
 

« December 2021 »
Po To Sr Če Pe So Ne
29 30 1
alias POKAL SPAR - 5. krog - 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Ježica
Kdaj: sreda, 01.12.2021 ob 19.45
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
2 3 4
alias 2. SKL ČLANI - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: sobota, 04.12.2021 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B3 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Vrhnika
Kdaj: sobota, 04.12.2021 ob 9.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA ZAHOD A - 3. krog
Kdo:
Ledita : Domel
Kdaj: sobota, 04.12.2021 ob 9.00
Kje: dvorana SŠ Domžale
    
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA A6 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Gorica modri
Kdaj: sobota, 04.12.2021 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
Domel : Vipava
Kdaj: sobota, 04.12.2021 ob 13.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
5
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 9. krog
Kdo:
Ježica : Domel
Kdaj: nedelja, 05.12.2021 ob 16.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA A5 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : GGD Šenčur
Kdaj: nedelja, 05.12.2021 ob 13.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 2. krog
Kdo:
Domel : Cerknica A
Kdaj: nedelja, 05.12.2021 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
6 7 8 9
alias DEKLETA U13 Mini Pokal - 3. krog 1. tekma
Kdo:
Jelša Šmarje : Domel
Kdaj: četrtek, 09.12.2021 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ Šmarje pri Jelšah
    
10 11
alias 2. SKL ČLANI - 10. krog
Kdo:
Slovan : LTH Castings
Kdaj: sobota, 11.12.2021 ob
Kje: dvorana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B3 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica
Kdaj: sobota, 11.12.2021 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA ZAHOD A - 4. krog
Kdo:
Domel : Vipava
Kdaj: sobota, 11.12.2021 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA A6 - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Gorica beli
Kdaj: sobota, 11.12.2022 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA A2 - 4. krog
Kdo:
Domel : Ježica A
Kdaj: sobota, 11.12.2021 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
12
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 10. krog
Kdo:
Domel : Triglav
Kdaj: nedelja, 12.12.2021 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA A5 - 2. krog
Kdo:
Orli Postojna : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.12.2021 ob 00.00
Kje: dvorana Postojna
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 3. krog
Kdo:
Tolmin : Domel
Kdaj: nedelja, 12.12.2021 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
13 14
alias POKAL SPAR - 5. krog - 2. tekma
Kdo:
Ježica : LTH Castings
Kdaj: torek, 14.12.2021 ob 17.30
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
15 16 17 18
alias 2. SKL ČLANI - 11. krog
Kdo:
LTH Castings : Litija
Kdaj: sobota, 18.12.2021 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias  FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B3 - 3. krog
Kdo:
: LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.12.2021 ob 00.00
Kje: dvorana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA ZAHOD A - 5. krog
Kdo:
Domel : Akson Ilirija A
Kdaj: sobota, 18.11.2021 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA A6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica A
Kdaj: sobota, 18.12.2021 ob 00.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA A2 - 5. krog
Kdo:
Domel : Akson Ilirija A
Kdaj: sobota, 18.12.2021 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA A5 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan A
Kdaj: nedelja, 19.12.2021 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 4. krog
Kdo:
Domel : Akson Ilirija A
Kdaj: nedelja, 19.12.2021 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
20 21
alias DEKLETA U13 Mini Pokal - 3. krog - 2.tekma
Kdo:
Domel : Jelša Šmarje
Kdaj: torek, 21.12.2021 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
22
alias 2. SKL ČLANI - 12. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sreda, 22.12.2021 ob 20.30
Kje: dvorana Medvode
    
23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2