KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK
Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Facebook   Instagram

slikcaMlajše selekcije v zadnjem januarskem vikendu neporažene
Mlajše selekcije KK Škofja Loko so na sanjski način končale svoje delo v mesecu januarju. Vse...   več...
slikcaČlani: Proti Šentjurju do 2. zmage na zadnjih 3 tekmah
Sobotni obračun 16. kola Lige Nova KBM je pripadel LTH Castingsu, škofjeloška zasedba je na...   več...


slikcaU20: Nove pomembne izkušnje za ekipo Domel
Košarkarice selekcije Domel U20 so v nedeljo na domačem terenu gostile zasedbo Derby Ježica....   več...
slikcaU12: S tekmovanji začela tudi dekleta selekcije Domel U12
Ekipa Domel U12, ki je veliki meri sestavljena iz mlajših igralk, se v nedeljo na prvem turnirju v...   več...


slikcaU18: 30 točk Perčiča premalo za zmago nad Šentvidom
Košarkarji LTH Castingsa U18 na domačem terenu niso uspeli premagati Šentvida. V izenačenem...   več...
slikcaU16: Novi zmagi za LTH Castings in Domel
Klubski selekciji do 16. leta starosti sta se še enkrat več v letošnji sezoni izkazali z zmago....   več...



arhiv vseh novic      


Vpis v solo košarke
 
« Februar 2023 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2 3
alias ČLANI LIGA NOVA KBM - 17.krog
Kdo:
Zlatorog laško : LTH Castings
Kdaj: petek, 03.02.2023 ob 19.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
4
alias FANTJE U14 1. SKL SKUPINA A8 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Ivančna Gorica
Kdaj: sobota, 04.02.2023 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
6 7
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Domel : Plama Pur
Kdaj: torek, 07.02.2023 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
8 9 10
alias DEKLETA U15 WABA Liga - 3. turnir
Kdo:
Domel : Sea Stars
Kdaj: petek, 10.02.2023 ob 20.00
Kje: dvorana Arena Gradiška, Bosna in Hercegovina
    
11
alias ČLANI - LIGA NOVA KBM - 18.krog
Kdo:
LTH Castings : Rogaška
Kdaj: sobota, 11.02.2023 ob 13.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U18 1. SKL SKUPINA B4 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Helios Suns C
Kdaj: sobota, 11.02.2023 ob 8.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U14 1. SKL SKUPINA A8 - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Jesenice
Kdaj: sobota, 11.02.2023 ob 10.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 WABA Liga - 3. turnir
Kdo:
Budučnost Bemax : Domel
Kdaj: sobota, 11.02.2023 ob 18.00
Kje: dvorana Arena Gradiška, Bosna in Hercegovina
    
12
alias FANTJE U20 1. SKL SKUPINA B2 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Leone Ajdovščina
Kdaj: nedelja, 12.02.2023 ob 16.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias  FANTJE U16 - 1. SKL SKUPINA A8 - 9. krog
Kdo:
Globus : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.02.2023 ob 10.00
Kje: Montažna dvorana Šentvid, Ljubljana
    
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA A2 - 11. krog
Kdo:
Domel : Tolmin
Kdaj: torek, 12.02.2023 ob 14.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
13 14 15 16
alias  FANTJE U14 - 1. SKL SKUPINA A8 - 7. krog
Kdo:
Plama Pur beli : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 16.02.2023 ob 17.45
Kje: dvorana OŠ A. Žnideršiča, Ilirska Bistrica
    
17 18
alias FANTJE U18 1. SKL SKUPINA B4 - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Koper rumeni
Kdaj: sobota, 18.02.2023 ob 11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA 1A - 5. krog
Kdo:
Cinkarna Celje : Domel
Kdaj: sobota, 18.02.2023 ob 00.00
Kje: dvorana Gimnazija Celje - Center, Celje
    
alias  FANTJE U14 - 1. SKL SKUPINA A8 - 10. krog
Kdo:
Hidria : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.02.2023 ob 10.00
Kje: Modra dvorana Idria
    
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 11. krog
Kdo:
Domel : Cerknica
Kdaj: sobota, 18.02.2023 ob 13.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
19
alias FANTJE U20 1. SKL SKUPINA B2 - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Krško
Kdaj: nedelja, 19.02.2023 ob 16.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U20 1. SKL - 13. krog
Kdo:
Domžale : Domel
Kdaj: nedelja, 19.02.2023 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ V. Perklja, Domžale
    
alias FANTJE U16 1. SKL SKUPINA A8 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče Ljubljana A
Kdaj: nedelja, 19.02.2023 ob 12.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog
Kdo:
Domel : Koper Nets
Kdaj: nedelja, 19.02.2023 ob 14.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U12 1. SKL SKUPINA 24 - 2. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; Gorenja vas : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 19.02.2023 ob 13.15; 14.30
Kje: dvorana OŠ Gorenja vas
    
20 21
alias FANTJE U20 1. SKL SKUPINA B2 - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : VBO Ljubljana
Kdaj: torek, 21.02.2023 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
22 23
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Vipava : Domel
Kdaj: četrtek, 23.02.2023 ob 17.00
Kje: dvorana OŠ D. Bajca, Vipava
    
24 25
alias  FANTJE U18 - 1. SKL SKUPINA B4 - 10. krog
Kdo:
Šentvid zeleni : LTH Castings
Kdaj: sobota, 25.02.2023 ob 00.00
Kje: dvorana OŠ Vižmarje - Brod, Ljubljana
    
alias DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA 1A - 6. krog
Kdo:
Triglav : Domel
Kdaj: sobota, 25.02.2023 ob 12.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog
Kdo:
Triglav A : Domel
Kdaj: sobota, 25.02.2023 ob 10.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
26
alias  FANTJE U20 - 1. SKL SKUPINA B2 - 8. krog
Kdo:
Troti : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 26.02.2023 ob 18.00
Kje: dvorana ŠC Livada, Novo Mesto
    
alias FANTJE U12 1. SKL SKUPINA 24 - 3. turnir
Kdo:
LTH Castings : Stražišče Kranj A; LTH Castings : Gorenja vas
Kdaj: nedelja, 26.02.2023 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana OŠ J. Janežič, Škofja Loka     
27 28 1 2 3 4 5

 
Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Difa Craft Obcina Bohler Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
© igor juričan | Stran je obiskalo 1.081.688 obiskovalcev.