|
|
Naslov:
Košarkarski klub
Škofja Loka
Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka
Telefon/Faks:
+386 59 935 619
e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net
TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka
DŠ: SI95194606
MŠ: 5093520
|
|
|
|
|
|
|
Košarkarice Domela še drugo leto zapored pokalne prvakinje!Pred nedeljskim vrhuncem letošnje sezone pokalnega tekmovanja za članice je potekal zaključek... več... Člani: Pomembna zmaga na gorenjskem derbijuKošarkarji LTH Castingsa so v tekmi 20. kola Lige Nova KBM zabeležili pomembno zmago v boju za... več... Mini pokal deklet: Domel je finalist! Za naslov 19.3. v Slovenskih KonjicahKošarkarice selekcije Domel U14 so na povratni tekmi polfinala Mini pokala deklet proti Janini... več... Člani: Dober odpor Škofjeločanov v DomžalahŠkofjeloški LTH Castings je pod vodstvom Siniše Banovića v Domžalah nudil zelo dober odpor... več... Začasna menjava na mestu glavnega trenerja članske ekipe LTH CastingsKer glavni trener Igor Dolenc zaradi okrevanja po uspešni operaciji rame do nadaljnjega na tekmah... več... Waba liga: Domel redni del končal na 1. mestuS turnirjem v Gradiški se je februarja zaključil redni del Waba lige za igralke do 15. leta... več... Člani: Tri osvojene četrtine premalo za zmago nad RogaškoČlanska ekipa LTH Castings je v tekmi 18. kola Lige Nova KBM tesno, z rezultatom 84:87, klonila... več... U14: LTH Castings prepričljivo boljši od Ivančne Gorice Fantje so tekmo zopet odprli malce medlo in zaspano, vendar pa so hitro vzeli stvari v svoje roke... več... Člani: Jugovic in Kegler zrežirala pomembno zmago v LaškemKošarkarji LTH Castingsa so v tekmi 17. kola Lige Nova KBM zabeležili izjemno pomembno zmago na... več... Mlajše selekcije v zadnjem januarskem vikendu neporaženeMlajše selekcije KK Škofja Loko so na sanjski način končale svoje delo v mesecu januarju. Vse... več... Člani: Proti Šentjurju do 2. zmage na zadnjih 3 tekmahSobotni obračun 16. kola Lige Nova KBM je pripadel LTH Castingsu, škofjeloška zasedba je na... več... U20: Nove pomembne izkušnje za ekipo DomelKošarkarice selekcije Domel U20 so v nedeljo na domačem terenu gostile zasedbo Derby Ježica.... več... U12: S tekmovanji začela tudi dekleta selekcije Domel U12Ekipa Domel U12, ki je veliki meri sestavljena iz mlajših igralk, se v nedeljo na prvem turnirju v... več... U18: 30 točk Perčiča premalo za zmago nad ŠentvidomKošarkarji LTH Castingsa U18 na domačem terenu niso uspeli premagati Šentvida. V izenačenem... več... U16: Novi zmagi za LTH Castings in DomelKlubski selekciji do 16. leta starosti sta se še enkrat več v letošnji sezoni izkazali z zmago.... več... Člani: Na Polzeli po izjemni zadnji četrtini do 3. zmageKošarkarji LTH Castingsa so na gostovanju na Polzeli prekinili niz treh zaporednih porazov. S 27... več... U18: LTH Castings na 9 tekmah izgubil le enkrat, Domel z izkupičkom 8/11V naslednjem prispevku bomo preverili vse rezultate klubskih selekcij U18 v dosedanjem delu sezone... več... U16: Domel po 10 tekmah neporažen, LTH Castings 70-odstotno uspešenV naslednjem prispevku bomo preverili vse rezultate klubskih selekcij U16 v dosedanjem delu sezone... več... U20: Dve zmagi Domela, ena LTH CastingsaV naslednjem prispevku bomo preverili vse rezultate klubskih selekcij U20 v dosedanjem delu sezone... več... U14: Domel niza izvrstne rezultate, LTH Castings polovično uspešenV naslednjem prispevku bomo preverili vse rezultate klubskih selekcij U14 v dosedanjem delu sezone... več...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
« |
Marec 2024 |
» |
Po |
To |
Sr |
Če |
Pe |
So |
Ne |
26 |
27 |
28 |
29 |
1 |
2
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 8. krog Kdo: LTH Castings : Rogaška Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog Kdo: Domel : Triglav A Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
3
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog Kdo: LTH Castings : Calcit Basketball Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 10. krog Kdo: Koper rumeni : LTH Castings Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana STŠ Koper
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 1. krog Kdo: Domel : Janina Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
4
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 19. krog Kdo: LTH Castings : ECE Triglav Kdaj: ponedeljek, 04.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
5
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 6. krog Kdo: LTH Castings : Ipros Vrhnika A Kdaj: torek, 05.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
6 |
7 |
8 |
9
ČLANI LIGA NOVA KBM - 20. krog Kdo: Hopsi : LTH Castings Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Polzela
ČLANICE 1. SKL - 18. krog Kdo: Akson Ilirija : Domel Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog Kdo: Hopsi Polzela : LTH Castings Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Polzela
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 7. krog Kdo: LTH Castings : Cedevita Olimpija Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.30 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
10
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog Kdo: Slovan : LTH Castings Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 15.00 Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog Kdo: Domel : Domžale Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 12.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 11. krog Kdo: Ilirija A : LTH Castings Kdaj: nedelja, 11.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana OŠ
Vižmarje Brod, Ljubljana
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 1. turnir Kdo: Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; Jesenice : LTH Castings A Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 10.30; 11.30 Kje: dvorana OŠ Prežihov Voranc, Jesenice
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 03 - 2. turnir Kdo: Domel : Ježica A; Domel : Triglav Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
11 |
12
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Gorica beli Kdaj: torek, 12.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
13 |
14
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 4. krog Kdo: Šentvid zeleni : LTH Castings Kdaj: četrtek, 14.03.2024 ob 21.00 Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
|
15 |
16
ČLANICE 1.SKL - 19. krog Kdo: Domel : Domžale Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 20.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog Kdo: LTH Castings : Šentvid zeleni Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog Kdo: Grosuplje : Domel Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana OŠ Luisa Adamiča, Grosuplje
|
17
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 11. krog Kdo: Podčetrtek : LTH Castings Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Podčetrtek
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 13. krog Kdo: Ipros Vrhnika A : LTH Castings Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 12.30 Kje: dvorana OŠ Ivana Cankarja, Vrhnika
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 2. turnir Kdo: Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; LTH Castings A : Jesenice Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 9.00; 10.00 Kje: dvorana OŠ Cerklje
|
18
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 21. krog Kdo: LTH Castings : T. Olimia Podčetrtek Kdaj: ponedeljek, 18.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
19
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 6. krog Kdo: Krka beli : LTH Castings Kdaj: torek, 19.03.2024 ob 17.30 Kje: dvorana OŠ Leona Štuklja, Novo Mesto
|
20 |
21 |
22 |
23
DEKLETA U18 1. SKUPINA 1B - 6. krog Kdo: Jelša Šmarje : Domel Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana OŠ Šmarje pri Jelšah, Šmarje
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 9. krog Kdo: LTH Castings : Gorica beli Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog Kdo: Domel : Ježica A Kdaj: sobota, 22.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
24
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Gorica Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 15.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 14. krog Kdo: LTH Castings : Orli Postojna Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 13.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 2. turnir Kdo: LTH Castings B : Šentvid; LTH Castings B : Stražišče Kranj A Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana OŠ Jela Janežič, Škofja Loka
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 3 - 3. turnir Kdo: Orli Postojna : Domel; Triglav : Domel Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 11.30, 13.00 Kje: dvorana OŠ Staneta Žagarja, Kranj
|
25 |
26 |
27
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 23. krog Kdo: LTH Castings : Krka Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 8. krog Kdo: Maribor mladi A : LTH Castings Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Srednja lesarska šola, Maribor
|
28
ČLANICE 1. SKL - 20. krog Kdo: Pro - Bit Konjice : Domel Kdaj: četrtek, 28.03.2024 ob 19.00 Kje: dvorana Slovenske Konjice
|
29 |
30
ČLANICE 1.SKL - 21. krog Kdo: Domel : Ježica Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 15.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 4. krog Kdo: Janina : Domel Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana Janina, Rogaška Slatina
|
31 |
|
|
|
|
|
|