|
|
Naslov:
Košarkarski klub
Škofja Loka
Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka
Telefon/Faks:
+386 59 935 619
e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net
TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka
DŠ: SI95194606
MŠ: 5093520
|
|
|
|
|
|
|
LTH Castings okrepil Američan Kendall RobinsonDo začetka sezone v Ligi Nova KBM je še manj kot 20 dni, LTH Castings pa se še naprej krepi.... več... Manca Vesel nova okrepitev DomelaPo tem, ko so igralsko vrsto članske ekipe Domel po vrsti okrepile Urša Žibert, Maša Verčič in... več... Za LTH Castings v novi sezoni tudi Matej RojcMatej Rojc ostaja na Gorenjskem, a menja sredino. 30-letni košarkar, ki je v pretekli sezoni... več... Za Domel v novi sezoni tudi nekdanja reprezentanka Lana ŠanteljPovratnik v 1. SKL za ženske, škofjeloški Domel, je po Urši Žibert in Maši Verčič, potrdil... več... Maša Verčič nova okrepitev DomelaŠkofjeloški Domel nadaljuje s sestavo ekipe, ki se bo v prihajajoči sezoni 2023/24 predstavila v... več... VPISUJEMO NOVE ČLANE: Vabljeni v našo šolo košarkeV košarkarski šoli KK Škofja Loka, ki je namenjena otrokom od 5. do 11. leta starosti, že sedaj... več... Za Domel v novi sezoni tudi Urša ŽibertŠkofjeloški Domel sestavlja ekipo, ki se bo v prihajajoči sezoni 2023/24 predstavila v 1. SKL za... več... Članska ekipa LTH Castings sezono začenja na PodnuČlanska ekipa LTH Castings bo še drugo leto zapored nastopala v Ligi Nova KBM, ki velja za elitno... več... Klavdija Oblak trenerka članske ekipe DomelV Škofji Loki bo prvič po sezoni 2014/15 spet zaživela ženska članska ekipa, ki bo v 1. SKL za... več... Vrača se ženska članska ekipa Domel!V Škofjo Loko se vrača ženska članska košarka. Košarkarice Domela bodo del 8-članske 1. SKL... več... LTH Castings močnejši za Luko LampretaSlovenski prvoligaš LTH Castings je v svoje vrste dodal še enega mladega domačega talenta. V... več... LTH Castings svoje vrste okrepil še z Luko FilipičemPo Elvisu Keriću LTH Castings predstavlja drugo okrepitev za prihajajočo sezono 2023/24. Dres... več... Elvis Kerić prva okrepitev LTH CastingsaPri škofjeloškem LTH Castingsu nadaljujejo s sestavo moštva za prihajajočo sezono. Igralski... več... Nace Frelih bo nadaljeval pod vodstvom BassinaLTH Castings nadaljuje s sestavo moštva za prihajajočo sezono 2023/2024. Še naprej bo barve... več... V Škofji Loki se dobro počuti tudi Rade RodićTudi Rade Rodić ne bo menjal sredine. 29-letni krilni košarkar bo še tretjo sezono zapored... več... Stefan Ristić ostaja član LTH CastingsaŠkofjeloški prvoligaš LTH Castings nadaljuje s sestavo ekipe, ki se bo tudi v prihajajoči sezoni... več... Siniša Bilić še naprej za LTH CastingsIzkušeni košarkar Siniša Bilić in LTH Castings sta obnovila dogovor, kar pomeni, da bo 9.... več... LTH Castings se je zahvalil peterici košarkarjevSestavljanje ekipe za prihajajočo sezono, v kateri bomo znova nastopili v Ligi Nova KBM, je v... več... Luka Bassin nov trener LTH CastingsaŠkofjeloški LTH Castings, ki je v lanski sezoni Lige Nova KBM zasedel 8. mesto, v novo sezono med... več... Franci Mezek novi vodja košarkarske šole KK Škofja LokaV košarkarskem klubu Škofja Loka, enem redkih klubov v Sloveniji, ki se lahko pohvali tako z... več...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
« |
Marec 2024 |
» |
Po |
To |
Sr |
Če |
Pe |
So |
Ne |
26 |
27 |
28 |
29 |
1 |
2
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 8. krog Kdo: LTH Castings : Rogaška Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog Kdo: Domel : Triglav A Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
3
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog Kdo: LTH Castings : Calcit Basketball Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 10. krog Kdo: Koper rumeni : LTH Castings Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana STŠ Koper
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 1. krog Kdo: Domel : Janina Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
4
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 19. krog Kdo: LTH Castings : ECE Triglav Kdaj: ponedeljek, 04.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
5
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 6. krog Kdo: LTH Castings : Ipros Vrhnika A Kdaj: torek, 05.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
6 |
7 |
8 |
9
ČLANI LIGA NOVA KBM - 20. krog Kdo: Hopsi : LTH Castings Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Polzela
ČLANICE 1. SKL - 18. krog Kdo: Akson Ilirija : Domel Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog Kdo: Hopsi Polzela : LTH Castings Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Polzela
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 7. krog Kdo: LTH Castings : Cedevita Olimpija Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.30 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
10
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog Kdo: Slovan : LTH Castings Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 15.00 Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog Kdo: Domel : Domžale Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 12.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 11. krog Kdo: Ilirija A : LTH Castings Kdaj: nedelja, 11.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana OŠ
Vižmarje Brod, Ljubljana
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 1. turnir Kdo: Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; Jesenice : LTH Castings A Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 10.30; 11.30 Kje: dvorana OŠ Prežihov Voranc, Jesenice
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 03 - 2. turnir Kdo: Domel : Ježica A; Domel : Triglav Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
11 |
12
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Gorica beli Kdaj: torek, 12.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
13 |
14
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 4. krog Kdo: Šentvid zeleni : LTH Castings Kdaj: četrtek, 14.03.2024 ob 21.00 Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
|
15 |
16
ČLANICE 1.SKL - 19. krog Kdo: Domel : Domžale Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 20.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog Kdo: LTH Castings : Šentvid zeleni Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog Kdo: Grosuplje : Domel Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana OŠ Luisa Adamiča, Grosuplje
|
17
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 11. krog Kdo: Podčetrtek : LTH Castings Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Podčetrtek
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 13. krog Kdo: Ipros Vrhnika A : LTH Castings Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 12.30 Kje: dvorana OŠ Ivana Cankarja, Vrhnika
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 2. turnir Kdo: Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; LTH Castings A : Jesenice Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 9.00; 10.00 Kje: dvorana OŠ Cerklje
|
18
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 21. krog Kdo: LTH Castings : T. Olimia Podčetrtek Kdaj: ponedeljek, 18.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
19
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 6. krog Kdo: Krka beli : LTH Castings Kdaj: torek, 19.03.2024 ob 17.30 Kje: dvorana OŠ Leona Štuklja, Novo Mesto
|
20 |
21 |
22 |
23
DEKLETA U18 1. SKUPINA 1B - 6. krog Kdo: Jelša Šmarje : Domel Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana OŠ Šmarje pri Jelšah, Šmarje
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 9. krog Kdo: LTH Castings : Gorica beli Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog Kdo: Domel : Ježica A Kdaj: sobota, 22.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
24
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Gorica Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 15.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 14. krog Kdo: LTH Castings : Orli Postojna Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 13.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 2. turnir Kdo: LTH Castings B : Šentvid; LTH Castings B : Stražišče Kranj A Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana OŠ Jela Janežič, Škofja Loka
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 3 - 3. turnir Kdo: Orli Postojna : Domel; Triglav : Domel Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 11.30, 13.00 Kje: dvorana OŠ Staneta Žagarja, Kranj
|
25 |
26 |
27
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 23. krog Kdo: LTH Castings : Krka Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 8. krog Kdo: Maribor mladi A : LTH Castings Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Srednja lesarska šola, Maribor
|
28
ČLANICE 1. SKL - 20. krog Kdo: Pro - Bit Konjice : Domel Kdaj: četrtek, 28.03.2024 ob 19.00 Kje: dvorana Slovenske Konjice
|
29 |
30
ČLANICE 1.SKL - 21. krog Kdo: Domel : Ježica Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 15.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 4. krog Kdo: Janina : Domel Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana Janina, Rogaška Slatina
|
31 |
|
|
|
|
|
|