+386 59 935 619

03128-1000010043

ČLANI: 28 točk Robbinsa premalo za uspeh v Podčetrtku
slikcaKošarkarji LTH Castingsa v zaostali tekmi 10. kroga Lige Nova KBM v derbiju začelja niso uspeli premagati ekipe Term Olimie Podčetrtek. Domači so se v ŠD Podčetrtek po zaslugi dobre zadnje četrtine veselili zmage s 84:76. Za uspeh Škofjeločanov ni zadoščalo niti 28 točk Victorja Robbinsa.

Liga Nova KBM, zaostala tekma 10. kola, ŠD Podčetrtek, 11.01.2017
Terme Olimia Podčetrtek – LTH Castings 84:76 (16:22, 25:14, 18:22, 25:18)
Terme Olimia Podčetrtek: Janc 3, Strnad 21 (5 podaj), Pešič, Švigelj 5, Julević 8 (7 skokov + 5 podaj), Buda 12, Štruc 18, Cerkovnik 17 (12 skokov), Žvan.
LTH Castings: Rebec 20, Grubelič 10, Sajevic, Grum 4, Bošnjak, Jeseničnik, Robbins 28 (5 podaj), Stopar 4, Čučović 9 (6 skokov).

#16 Victor Cleveland Robbins JR – 36 minut, 28 točk (5/12 za dve točki, 4/9 za tri točke, 6/6 prosti meti), 4 skoki (vsi v obrambi), 5 podaj, 3 osebne napake, 6 izsiljenih osebnih napak, 5 izgubljenih žog, 6 ukradenih žog; +/- = 2, indeks 26.

Več o tekmi sledi...

Andrej Žakelj, Terme Olimia Podčetrtek: »Svojim fantom bi čestital za borbenost, a le za tisto, ki so jo prikazali v zadnjih petih minutah. Prej namreč niso bili z mislimi povsem pri tekmi, na srečo pa smo se na koncu zbudili in prišli do zmage. Slednja je za nas seveda zelo pomembna, vsi skupaj smo si jo močno želeli. Za dobro predstavo bi čestital tudi našim današnjim tekmecem, ki bi jim v nadaljevanju sezone zaželel vse dobro.«
Rade Mijanović, LTH Castings: »Čestitke Termam Olimia Podčetrtek za zasluženo zmago. Izkoristili so svojo prednost v višini in dobili skok, kar je odigralo ključno vlogo pri končnem razpletu tekme. Kljub temu sem zadovoljen z odnosom in borbenostjo mojih fantov.«