+386 59 935 619

03128-1000010043

Mini Pokal Spar: Na prvi tekmi boljši od Zagorjanov
slikcaMlajši pionirji LTH Castingsa so na odlični poti, da se prebijejo med najboljše 4 v Mini Pokalu Spar, v katerem nastopajo vse najboljše ekipe v Sloveniji. Na prvi tekmi 5. kroga so namreč z rezultatom 62:44 ugnali Zagorjane. Sedaj je potrebno dober rezultat potrditi še z uspehom v Zagorju.

Mini Pokal Spar, prva tekma 5. kroga, ŠD Trata, sreda, 21.1.2015

LTH CASTINGS – KD Zagorje 62:44 (13:9, 16:9, 22:10, 11:16)
Strelci še niso znani.

Tekmo sta obe ekipi pričeli nekoliko nervozno, že v drugi četrtini pa so Škofjeločani pokazali, kdo je gospodar na traškem parketu. Največjo razliko so si varovanci Jake Šiberleta uspeli priigrati v tretji četrtini, kar nekajkrat pa so zadeli tudi izza črte 6,75. Vidno razpoložena so bili Tilen Jugovic, Leon Gabrovšek in Alen Malovčič, tudi vsi ostali košarkarji pa s predstavo še zdaleč niso razočarali. Škofjeločani tako nadaljujejo z izjemnim nizom zmag tako v ligi kot tudi v pokalnem tekmovanju. V slednjem so izjemno blizu preboja na zaključni turnir najboljše četverice. Na povratnem srečanju v Zagorju si ne smejo privoščiti poraza z več kot 18 točkami razlike, a prepričani smo, da lahko naši košarkarski upi slavijo tudi na gostovanju.

FOTOGALERIJA S TEKME

Povratno srečanje bo v ŠD Zagorje ob Savi na sporedu v soboto, 24.1. Tekma se bo pričela že ob 10.30.

Tilen Jugovic v enem izmed napadov. (foto: Nejc Ziherl)
Škofjeloški upi so se razveselili pomembne zmage. (foto: Nejc Ziherl)
Na tribuni se je zbralo lepo število navijačev. (foto: Nejc Ziherl)