Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Domel Ines Peak Obcina


Mednarodni turnir v Milanu 2008

Košarkarski tabor Savudrija 2008

Košarkarski piknik 2008

Mlajše pionirke - finani turnir v Ljubljani, 24.11.2007

FF mladinke 2007 - 2. dan

FF mladinke 2007 - 1. dan

Članice: KK Odeja : KK K. Afrodita, 17.12.2006

Kadetinje: KK Odeja : ŽKD Ilirija, 25.11.2006

Članice: KK Odeja : KK Neso Lhke, 22.11.2006

Finalni turnir za kadetinje 2006

Mini Olimpijske igre Celovec 2006

Košarkarski tabor Savudrija 2006
 

« Oktober 2021 »
Po To Sr Če Pe So Ne
27 28 29 30 1 2
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Krvavec
Kdaj: sobota, 02.10.2021 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
3
4
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 1. krog
Kdo:
Domel : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: ponedeljek, 04.10.2021 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias 2. SKL ČLANI - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: torek, 05.10.2021 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
6 7 8 9
alias  FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 1. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.10.2021 ob 12.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 04 - 4. krog
Kdo:
Ježica B : Domel
Kdaj: sobota, 09.10.2021 ob 11.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 Mini pokal Spar - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica A
Kdaj: sobota, 09.10.2021 ob 11.30
Kje: dvorana OŠ Toma Brejca
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 07 - 3. krog
Kdo:
Triglav B : Domel
Kdaj: sobota, 09.10.2021 ob 8.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
10
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 4. krog
Kdo:
Domel : Ježica
Kdaj: nedelja, 10.10.2021 ob 15.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 09 - 1. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 10.10.2021 ob 13.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 3. krog
Kdo:
Domel : Ledita
Kdaj: nedelja, 10.10.2021 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
11 12
alias 2. SKL ČLANI - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Troti
Kdaj: torek, 12.10.2021 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
13 14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 3. krog
Kdo:
Branik : LTH Castings
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 19.30
Kje: dvorana Lukna, Maribor
    
alias  FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 2. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ A. T. Linharta, Radovljica
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 04 - 2. krog
Kdo:
Triglav : Domel
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 12.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 2. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 8.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 07 - 4. krog
Kdo:
Šentvid - Ljubljana : Domel
Kdaj: sobota, 16.10.2021 ob 9.00
Kje: dvorana Montažna dvorana Šentvid, Ljubljana
    
17
alias FANTJE U19 1. SKL SKUPINA 3A - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Sežana
Kdaj: nedelja, 17.10.2021 ob 19.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 5. krog
Kdo:
Triglav : Domel
Kdaj: nedelja, 17.10.2021 ob 18.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
18
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 4. krog
Kdo:
Kr. Gora - Jesenice : Domel
Kdaj: ponedeljek, 18.10.2021 ob 17.15
Kje: dvorana OŠ P. Voranca, Jesenice
    
19
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Sežana : LTH Castings
Kdaj: torek, 19.10.2021 ob 18.00
Kje: dvorana SŠ S. Kosovela, Sežana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 09 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Gorenja vas
Kdaj: torek, 19.10.2021 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
20
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 2. krog
Kdo:
Triglav A : Domel
Kdaj: sreda, 20.10.2021 ob 20.30
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
21
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 09 - 3. krog
Kdo:
Jesenice : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 21.10.2021 ob 18.30
Kje: dvorana OŠ P. Voranc, Jesenice
    
22 23
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sobota, 23.10.2021 ob 20.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče
Kdaj: sobota, 23.10.2021 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : GGD Šenčur
Kdaj: sobota, 23.10.2021 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 07 - 2. krog
Kdo:
Domel : Cerknica
Kdaj: sobota, 23.10.2021 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24
alias  FANTJE U19 1. SKL SKUPINA 3A - 2. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.10.2021 ob 00.00
Kje: dvorana Domžale
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 6. krog
Kdo:
Vipava : Domel
Kdaj: nedelja, 24.10.2021 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Draga Bajca, Vipava
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 5. krog
Kdo:
Domel : Triglav A
Kdaj: nedelja, 24.10.2021 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25 26
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Sežana
Kdaj: torek, 26.10.2021 ob 19.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
27 28 29 30
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
Gorica : LTH Castings
Kdaj: sobota, 30.10.2021 ob 20.00
Kje: dvorana OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica
    
31